Samsung Galaxy A30 ön inceleme | Yeni A serisi geldi!

Samsung Galaxy A30 ön inceleme | Yeni A serisi geldi!

Geçtiğimiz tam hafta Unpacked etkinliğinde Galaxy S10 serisi ve ayrıca Galaxy Fold’u tanıtan Samsung, Barselona’da düzenlenen Cep telefonu Insanlar Kongresinde de Galaxy A50 ve ayrıca A30 modellerini tanıttı. Kim videomuzda Samsung Galaxy A30’a dikkatle bakalım.


İlginizi çekebilir: Samsung Galaxy A50 ön inceleme | Arasında derece S10!


Samsung Galaxy A30 ön inceleme | Yeni A serisi geldi!

Mantıklı telefonlarda çerçevesiz ekranların ortaya çıkması ve ayrıca yayılması çok derhal olmuştu. Kim dönüşümün öncülerinden olan Samsung, kişiye özel ekosistemi için doğru asimilasyon sağlayan taze modellerini ortaya çıkarttı. Önden bakıldığında pratik olarak benzer olarak görünen cihazların göstermek boyutları da 6.4 inç.

Başına Bir çift cihazda 6.4 inç Super AMOLED Hiç bitmeyen-U ekrana yaratıcı olurken, kim ekranların üstüne adından anlaşılacağı seç U şeklinde çentik bulunuyor. Kim çentikte telefonların ön kamerası bulunurken, çok yalın ticari altyapı tasarımını bizlere sunuyor.

Samsung Galaxy A30 dinamikler

Samsung Galaxy A30’un geri tarafında çift video kamera modülü bulunuyor. Önemli video kamera görevinde olan 16 MP çözünürlüğün deki algılama birimi, f/1.7 diyafram açıklığına yaratıcı. Telefonlarımızda kullandığımız resim modunun fotoğraflarımıza uygulanması için satış elemanı 5 MP çözünürlüğün deki yoğunluk algılayıcı video kamera olarak Hesap verebilirlik yapan algılama birimi ise ciddi kameraya takip et ediyor.

Samsung Galaxy A30’da Exynos 7604 yonga seti bulunuyor ve ayrıca kim yonga seti gücünü 4 GB RAM ve ayrıca 64 GB depolama alanı yeteneğinden alıyor. Aynı şekilde cihazın 3 GB RAM ve ayrıca 32 GB depolama alanı alanına yaratıcı bir versiyonu da bulunuyor. Enerjisini 4000 mAh kapasiteye yaratıcı bataryadan yerleşim bölgesi üreticisi, derhal suçlama desteğine yaratıcı.

alayı ayı içerisinde raflarda yerini alacak telefonların fiyatları konusunda ancak bir uzmanlık verilmedi ama çeşitli diğer A serisi telefonlardan daha ucuz olacağı bilgisi bizlere söylendi.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A30 ön inceleme | Yeni A serisi geldi!

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply