Samsung Galaxy A30s üç arka kamerayla gelebilir! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A30s üç arka kamerayla gelebilir! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A30s modelinin Galaxy A30‘dan özel olarak üçlü arka video kamera kurulumuna yaratıcı olması bekleniyor.

İlginizi çekebilir: iPhone modelleri 2020’de 5G desteğine kavuşabilirler!

Samsung Galaxy A30s tahminleri

Güneye doğru Koreli ilerleme devi Samsung toparla yıllarda azalma-ile çevrili bilge telefon pazarındaki liderliğini kaybetmişti. Daha önce hiç kaçınılmaz olarak bunda Huawei, Xiaomi tercih Çinli rakiplerinin tamamen aynı fiyata daha prim strateji özellikler sunan telefonlar üretmeleri de güvenilir olmuştu. Yaşlı konumunu bir kez daha kazanç isteyen Samsung kim uzun yıllar tanınmış Galaxy J serisini bitirdi, Galaxy M serisini başlattı ve ayrıca geleneksel olarak özellikle ile çevrili-en uygun seviyede konumlandırdığı Galaxy A ailesini geri yükleme yapılandırarak aileye pek şaşırtıcı bir şekilde son zamanlarda katılımcı ekledi. Dolayısıyla serinin turistik cazibe kitlesini büyüttü.

Samsung Galaxy A30s

Ailenin kapı aralığı düzeydeki bilge telefonlardan bir birey olan Galaxy A30‘un güncellenmiş hali olan Galaxy A30s‘in bazı yönler ortaya çıkmaya işlem. A30s, öncülünden özel olarak 2 yerine üç arka kameraya yaratıcı gidiyor. Kim kameralardan ikisinin yine şiddetli video kamera ve ayrıca ultra önemli perspektif video kamera olması bekleniyor. 3 üncü kameranın ise telephoto mercek olacağı kambur ediliyor.

3 GB RAM‘li varyasyon kapsamlı ihtimalle Infinity-V çentikli bir ekranla kader. Android 9 Pie koşu sistemiyle kutusundan çıkacak olan telefonun çeşitli diğer strateji özelliklerinin Galaxy A30‘dan şaşırtıcı bir şekilde özel olması beklenmiyor. Tedarikçi içindeki bir kaynağa bağlı olarak telefon üretilmeye Hindistan’da başlandı. Tahminlere bağlı olarak Galaxy A30s‘in 11 Ağustos tarihinde tanıtılması bekleniyor.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A30s üç arka kamerayla gelebilir! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply