Samsung Galaxy A31 lansmanı yaklaşıyor! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A31 lansmanı yaklaşıyor! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A31 anlık bir zaman çerçevesi geçmişte bir lansmanla piyasaya sürüleceğini öner eden Bluetooth sertifikası aldı. Hemen şimdi ise geliştirmek sayfası Samsung‘un temsilci Rus sitesinde yayınlandı yanı sıra bilge telefonun kısaca piyasaya sürüleceğini gösteriyor.


İlginizi çekebilir: Samsung Galaxy A41, Infinity-U ekranı aracılığıyla olay!


Samsung Galaxy A31 aracılığıyla endişeli Yine bir başka hangi bulgular sahip olmak?

Güçlendirmek sayfası Galaxy A31 çevresinde verimli bir kişisel özellik açıklamıyor denebilir. Yine de Geekbench sayesinde Android 10’a ayakkabı yapacağını yanı sıra 4 GB RAM‘e kurucu olacağını biliyoruz. Sözde ancak onaylanmamış Yine bir başka an seçenekleri de olacaktır. Tahminlere bağlı olarak çeşitli diğer an seçenekleri 6 GB yanı sıra 3 GB seçenekleri aracılığıyla gelebilir.

Cihazla endişeli hangi tahminler kolay erişilebilir?

Geekbench aynı şekilde Galaxy A31‘in Helio P65 yonga seti aracılığıyla bu nedenle güvenlik kaskı olarak bakarsak MediaTek’in MT6768V/CA‘sı aracılığıyla geleceğini açıkladı. Kim tarz önemli detayların ortaya çıkması Galaxy A31‘in yakınlarda olduğunu gösteriyor. Galaxy A31‘in 5000 mAh‘lik bir bataryaya kurucu olduğu yanı sıra 64 GB hayati depolama alanı alanı aracılığıyla geleceği çevresinde kapsamlı söylentiler kolay erişilebilir. Benzer şekilde bazı kaynaklara bağlı olarak de telefonun geri tarafında 5 MP‘lik bir makro kamerası yanı sıra 48 MP değerinde önemli video kamera bulunduğu söyleniyor. Tabii ki bunlar özellikle söylentiden ibaret, belirli faktör telefonun lansmanı aracılığıyla hep birlikte ortaya çıkacak.

Samsung Galaxy A31 aracılığıyla endişeli şaşırtıcı bir şekilde hatta daha fazla detaya mahalle zamanda ulaşacağımızı spekülasyon ediyoruz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A31 lansmanı yaklaşıyor! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply