Samsung Galaxy A31 ve A41 kamera özellikleri sızdırıldı! –

Samsung Galaxy A31 ve A41 kamera özellikleri sızdırıldı! –

Samsung Galaxy A31 ve Galaxy A41 modellerinin kamera ve batarya detayları sızdırıldı. Başına 2 erişilebilir da 48 MP önemli kameraya ter verileceği söyleniyor.

İlginizi çekebilir: Galaxy S20+ çalışırken saygı duyulan

Samsung Galaxy A31 ve A41 karakteristik tahminleri

Samsung, başarıyla geçti uzun yıllar yenilediği Galaxy A serisini 2020’de tanıttığı son zamanlarda modellerle genişletiyor. Geçtiğimiz günlerde tanıtılan A51 ve A71 telefonlarının ardından ailenin daha azalma düzey üyeleri olan Galaxy A31 ve Galaxy A41 yaklaşık da sızıntılar gelmeye başladı.

64 GB dahili hafızayla servet olan başına 2 telefonun önemli kamerasında da Sony üretimi 48 MP kamera sensörüne kuruluş verilmesi bekleniyor. Çift geri kamera kurulumuyla servet olan Galaxy A31‘de tahminlere bağlı olarak 5 MP çözünürlüğünde bir makro kamera da kesinlikle olacak. 25 MP başlangıç ​​aşaması kameralı A41 modelinin arkasındaki çeşitli diğer kameraların detayları ise ancak belli kesinlikle değil.

Galaxy A31‘in bataryasının ise 5,000 mAh civarında olacağı söyleniyor. Telefonların ülkemizde satışa çıkıp çıkmayacağı ancak belli kesinlikle değil.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A31 ve A41 kamera özellikleri sızdırıldı! –

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply