Samsung Galaxy A32 4G Türkiye İhtimaliyle Tanıtıldı

Samsung Galaxy A32 4G Türkiye İhtimaliyle Tanıtıldı

Geçtiğimiz günlerde 5G destekli A32 modelini tanıtan Samsung, şu anda de 4G’li tasarım duyurdu. İşte karşınızda Samsung Galaxy A32 4G!


İlginizi çekebilir: Huawei P40 4G Nazikçe Resmiyet Kazandı


Samsung Galaxy A32 4G Mekanik

Güneye doğru Koreli yenilik üretici Samsung, Aralık ayında Galaxy A32 5G modelini tanıtmıştı. Bunu söyledikten sonra 5G’nin fiyata olan yankı bazı pazarlarda kim tasarım ilgisiz bırakabilirdi. Kim duruma e karşı 4G destekli bir sürüm tanıtan Samsung, yardımcı oran etiketini de karşımıza çıkardı. Peki son zamanlarda Samsung Galaxy A32 4G Türkiye’ye gelme ihtimaliyle tanıtıldı.

6.4 inç FHD+ çözünürlükte 90Hz taramalı Infinity-U Super AMOLED ekranla hep birlikte tanıtılan Galaxy A32 4G’nin başlangıç ​​aşaması kamerası 20MP çözünürlükte. Ayrıca Gorilla Glass 5 kim teklif merkez alacak. Geri tarafta LG Velvet benzeri video kamera kurulumuyla itibaren telefonun 4 adet kamerası kolay erişilebilir. Kim kameraların çözünürlükleri ise şu moda trendi sıralanmakta:

  • 64MP f/1.8 diyafram açıklığında şiddetli
  • 8MP f/2.2 diyafram açıklığında 123 seviye ultra büyük açılı
  • 5MP f/2.4 diyafram açıklığında makro
  • 5MP f/2.4 diyafram açıklığında resim

Bunun hariç Samsung Galaxy A32 4G gücünü MediaTek Helio G80‘den elektrik alıyor. Hatırlarsanız A32 5G Dimensity 720 aracılığıyla geliyordu. Hepsi birden 4GB/6GB/8GB RAM ve ayrıca 64GB / 128GB depolama alanı seçenekleri de telefona takip et etmekte.

15W derhal suçlama destekli 5.000 mAh elektrik pili aracılığıyla hep birlikte kutudan çıkacak olan Galaxy A32 4G, 220 avroluk oran etiketine yaratıcı. Aynı şekilde Mavi, Mor, Daha koyu ve ayrıca Beyaz renkli aslında olmak üzere 4 benzersiz gölge seçeneği son zamanlarda modelde merkez alıyor. Bunların hariç telefon yaklaşık diyebileceğimiz her türlü bir kişisel özellik yok. Unutmadan kim sürüm “A” serisindeki aslen 90Hz taramalı telefon.


Ev mutfak ve ayrıca temizlik eşyalarında mükemmel fırsatlar! Sizin için hazırladığımız, indirimli özel rutin bakım, temizlik, ev mutfak ve ayrıca daire veya apartman dairesi alışverişi fırsatlarına git için buraya vurmak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A32 4G Türkiye İhtimaliyle Tanıtıldı

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply