Samsung Galaxy A32 5G basın görselleri sızdı – Hardware Plus

Samsung Galaxy A32 5G basın görselleri sızdı – Hardware Plus

Samsung’un taze telefonu, Samsung Galaxy A32 5G Yerel alan yaş içine çıkışını gerçekleştirecek. Telefonun basın görselleri ise sızdı.


İlginizi çekebilir: OnePlus 8 ve ayrıca 8 Pro, OxygenOS 11.0.3.3 güncellemesini aldı!


Samsung, yüksek süredir Android telefon dünyasının zirvesindeki marka adı. Taşıyıcı kim başarıyı sıradağlar modellerinden şaşırtıcı bir şekilde, kabul edilebilir giriş yolu ve ayrıca arasında ders modellerine ödemekle yükümlü olmak. Bunun sebebi Samsung, Xiaomi iyilik Android ihtiyatlı telefon üreticilerinin sıradağlar sürüm telefon satışında, Apple {kadar} etkili olamaması. Kim kabul edilebilir modellerden bir birey olan Samsung Galaxy A32 5G, Güneye doğru Koreli ihtiyatlı telefon üreticisinin Yerel alan zamanda tanıtmaya hazırlandığı telefonlardan bir birey. Merakla sözde telefonun fakir boğa neye benzeyeceği Kasım ayında itibaren bir sızıntıda belli olmuştu. Şu anda ise Winfuture vasıtasıyla, telefonun basın görselleri sızdırıldı.

Samsung Galaxy A32 5G

Samsung Galaxy A32 5G tasarımı

Sızan basın görsellerinde tasarımı kesinlikle görünen Samsung Galaxy A32 5G, bugünlerde gerçekten alışık olduğumuz yalın çerçeveli bir tasarıma kurucu. Telefon 6.5 inç gözünde canlandırmak Infinity-V isimli su damlası çentiğine kurucu. Geri tarafında üçlü video kamera dizilimine kurucu telefon, 48 MP şiddetli kameraya sahipken algılama birimi olarak da yoğunluk, ultra kapsamlı ve ayrıca makro sensörlere kurucu kesinlikle olacak. Karanlık, mavi, beyaz renkli ve ayrıca menekşe renklere kurucu kesinlikle olacak olan modelde unutulan bir gelgit olan 3.5 mm kulaklık girişi de bulunacak.

Samsung Galaxy A32 5G

Anlaşıldı yaklaşım özellikler

Samsung Galaxy A32 5G’nin detayları yaklaşık ancak şaşırtıcı bir şekilde fazla netleştirmek olmasa ne olursa olsun, telefon yaklaşık bazı detaylara sahibiz. Android 11 aracılığıyla kutudan çıkacak olan modelde 4 GB RAM bulunacak ve ayrıca NFC desteğine kurucu kesinlikle olacak. Telefon hepsi birden 15 W “hemen” ima etmek desteğine kurucu kesinlikle olacak ve ayrıca şok moda trendi kutudan ima etmek adaptörü çıkaracak. Kısaca tanıtılacak olan telefon yaklaşık taze gelişmelerden haberdar aslında olmak için, takipte canlı.


Sizler için oluşturduğum; ihtiyatlı telefon, teknik ürünler ve ayrıca genel olarak ihtiyaçlar satın alma listelerine buradan ulaşabilirsiniz. Bunlara ek olarak Trendyol listesini analiz etmek içine burayı vurmak!


 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A32 5G basın görselleri sızdı – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply