Samsung Galaxy A32 5G bluetooth sertifikası aldı! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A32 5G bluetooth sertifikası aldı! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A32 5G stil Bluetooth SIG ileri tanımlanmış. Taze sertifikalar banliyö bölgesi pratik telefonun çıkışına da çok az bir dönem kalmış muhtemelen.


İlginizi çekebilir; Huawei P50 Pro gözünde canlandırmak yanı sıra video kamera yönler aracılığıyla karşımıza çıkıyor!


Samsung Galaxy A32 5G, Bluetooth 5.0 aracılığıyla piyasaya çıkacak!

Samsung 2021 yılına taze amiral gemilerini hazırlarken, arasında seviyeye pozitif pratik telefon geliştirmeyi de yetersiz kalmak etmiyor. Amiral gemisi pratik telefon rekabeti {kadar} ateşli ilerleyen arasında büyüklük pratik telefon yarışından tavsiye kalmak istemeyen Güneye doğru Kore devi, Galaxy A32 5G aracılığıyla kullanıcılarını karşılamaya planlama. Bluetooth SIG ileri görüntülenen pratik telefon, taze sertifikalar alarak çıkışının yakınlaştığına dair yorumları da arttırmayı başardı.

Bluetooth 5.0 aracılığıyla piyasaya çıkacak olan Samsung Galaxy A32 5G, kullanıcılarını MediaTek yapımı Dimensity 720 işlemcisi aracılığıyla karşılayacak. Geliştirmek detayları geçtiğimiz aylarda sızdırılan pratik telefon, 4 GB RAM kapasitesi aracılığıyla piyasaya çıkacak. 6.5 inçlik Infinity-V gözünde canlandırmak tasarımına yaratıcı olması sözde 5G oluşan pratik telefon, önde bir arkada 4 aslında olmak üzere açıkça 5 adet kameraya bünyesinde tesis verecek. 3.5 mm‘lik kulaklık girişinin de bulunacağı cihazın başparmak izi okuyucusu sözde kenar tarafa koymak. USB-C girişli olarak piyasaya çıkması sözde pratik telefonun, kullanıcılarına 15W hemen suçlamak desteği sunacağı FCC sayesinde öğrenilmişti. Bakalım organizasyon, taze arasında büyüklük pratik telefonu aracılığıyla hep birlikte piyasada büyük bir seçenek olmayı başarabilecek mi bekleyip göreceğiz.


Karantinada geçirdiğiniz zamanınızı daha komik hale kurmak için oluşturduğumuz konteyner oyunları listelerine, Hepsiburada yanı sıra Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz!


 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A32 5G bluetooth sertifikası aldı! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply