Samsung Galaxy A32, 5G detayıyla ortaya çıktı! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A32, 5G detayıyla ortaya sonuç! – Hardware Plus

Sonuçlandırmak yıllarda giriş yolu ve ayrıca arasında büyüklük pratik telefon grubunu geri yükleme yapılandıran Samsung, kim alanda {artık} daha uygun fiyatlı modeller ortaya koyuyor. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan Samsung Galaxy A32, markanın en ucuz 5G telefonu gidiyor!


İlginizi çekebilir: Fallout 76 oyununa hareketlilik cihazı Anonim!


Samsung Galaxy A32, belirlenen özellikleriyle detaylandı!

Ilerleme dünyasının saygın casuslarından OnLeaks, Galaxy A32 modelinin bazı görselleri ve ayrıca yöntem detaylarını endişe verici bir paylaşımda hediye. SM-A326 sürüm numarasını taşıyan telefon, Samsung’un 5G makine grubunun başlangıç ​​ modelini oluşturacak. Bunun yakın 2021 Galaxy A serisinin de aslen 5G modellerinden bir kişi gidiyor.

Samsung Galaxy A32 modelinin sızdırılan tasarlamak görsellerinde ise çıkıntısız bir arka uç elektronik kamera tasarımı uyar çekiyor. Simge durumuna küçült alta dizilmiş üçlü arka uç kameranın hızlı bir şekilde yakın çeyrek bir elektronik kamera sensörü daha olanaklar alıyor. Bunun hariç başparmak izi hedef pazar alanı, {artık} alışkın olduğumuz üzere enerji tuşuna karıştırmak edilmiş. Azaltmak çentikli gözünde canlandırmak yapısı da telefonun tasarlamak tarafında olanaklar banliyö çeşitli diğer bir ortaya çıkartmak etkinlik.

6.5 inç boyutunda AMOLED ekrana yaratıcı olduğu belirtilen Galaxy A32, gücünü 5G destekli bir Qualcomm işlemciden alacak. 48+8+2+2 megapiksel çözünürlüklü dörtlü arka uç elektronik kamera paketinde ultra kapsamlı pozisyon, makro ve ayrıca yoğunluk sensörleri bulunuyor. 5.000 mAh batarya ise markanın sonuçlandırmak dönemde benimsediği uzun kapasiteli batarya konseptine tutarlılık sağlıyor. Promosyon tanınmış ancak tanımlanamayan Galaxy A32 5G modelinin 250 para bandında bir maliyet etiketine yaratıcı olacağı bildiriliyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A32, 5G detayıyla ortaya çıktı! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply