Samsung Galaxy A32 5G, FCC sertifikasını aldı – Hardware Plus

Samsung Galaxy A32 5G, FCC sertifikasını aldı – Hardware Plus

Samsung Galaxy A32 5G yaklaşık sızan bilgilerden ve ayrıca görüntülerden cihazın tasarımıyla alakalı olarak kullanıcılar aslında yeterlilik yönetici idi. Ekipman mahalle zamanda ise FCC sertifikasıyla da görüldü. Son zamanlarda çıkan ek sızıntılarla birbirleriyle FFC sertifikasının gelmesi böylece da üreticisi yönler yaklaşık bazı son zamanlarda detaylara da ulaşılabilmiş oldu.


İlginiz çekebilir: Samsung Galaxy A52 4G stil Geekbench’te görüldü


Samsung firmasının servet olan son zamanlarda cihazı Galaxy A32 5G, şirketin en ucuz 5G telefonu olmaya başvuru sahibi gözüküyor. SM-A326J sürüm numarasıyla karşımıza çıkan telefon, 28/77/78 bandrollü 5G desteği veriyor. NFC karşılık desteği de bulundu cihazın suçlama desteği ise 15W.

Göstermek kısmında ise Samsung Galaxy A32 5G, 6.5inç’lik devasa bir göstermek aracılığıyla bizi karşılıyor. Başlangıç ​​aşaması kamerası için azaltmak çentikli video kamera deliği apartman sahipliği yaparken, cihazda olarak kullanılmak için üretildi ilaç göz kamaştırıcı bir plastik olarak göze çarpıyor. Geri tarafta ise üçlü bir video kamera takımı özlemek edilmiş. Ciddi video kamera 48MP müzakere aracılığıyla kendine olanaklar bulurken, yakın LED bölünmüş saniye ışığı onu destekliyor. Aynı anda telefon, işlevi ancak doğru anlaşılamamış bir algılama birimi daha barındırsa da, bunun çeyrek bir video kamera olabileceği de ihtimaller orta.

Samsung Galaxy A32 5G, boyutları açısından ise 164.2 x 76.1 x 9.1mm aracılığıyla karşımıza çıkıyor. Elektrik gücü butonunun içerisinde bir de başparmak izi okuyucusunu barındıracak olan ihtiyatlı telefonun; kutudan şaşırtıcı bir şekilde uzun ihtimalle Android 11 işleyen sistemiyle beraber çıkması bekleniyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A32 5G, FCC sertifikasını aldı – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply