Samsung Galaxy A32 5G Geekbench üzerinde görüntülendi!

Samsung Galaxy A32 5G Geekbench üzerinde tanımlanmış!

Samsung Galaxy A32 5G taze detaylar aracılığıyla karşımıza çıkmaya peşini bırakmamak, sürdürmek. Firmanın taze ile çevrili derece bilge telefonu Geekbench üzerinde tanımlanmış.


İlginizi çekebilir; Samsung One UI 2.5 güncellemesi, Galaxy A50 yanı sıra A90 5G’ye geldi


Samsung Galaxy A32 5G de Geekbench’e uğradı!

Samsung, Galaxy A serisine şu sıralar sert mesai harcıyor. Galaxy A72 5G modelinden daha sonra serinin bir çeşitli diğer üyesi olan Galaxy A32 5G aracılığıyla alakalı taze bilgiler ortaya sonuç. Oluştur detayları yanı sıra bazı prosedür yönler daha ileri sızdırılan bilge telefon şu anda de Geekbench üzerinde tanımlanmış. Arasında seviyeye konumlandırılan bilge telefon tekli merkez performansında 478 kredi notu alırken, sayısız merkez performansında da 1595 puanı hanesine yazdırmayı başardı.

Tasarımı eskiden yapılan sızıntılar aracılığıyla kesinleşen Samsung Galaxy A32 5G, bizleri Dimensity 720 işlemcisi aracılığıyla karşılayacak. 4 GB RAM kapasitesine yaratıcı kesinlikle olacak bilge telefon Android 11 aracılığıyla piyasaya çıkacak. 6.5 inçlik azalma çentikli göstermek aracılığıyla geleceği öğrenilen bilge telefon ancak değeri doğru belli olmayan bir adet yüz kameraya yaratıcı kesinlikle olacak. Geri tarafta da dörtlü elektronik kamera kurulumu uyar çeker iken, kameraların prosedür yönler ancak kesinleşmedi. Bu arada geçtiğimiz günlerde FCC‘ye de uğrayan bilge telefon 5000 mAh değerinde batarya kapasitesine yanı sıra 15W‘lık hemen suçlama desteğine yaratıcı kesinlikle olacak. Sadece bir icat anlayışına yaratıcı olması demek bilge telefonun mahalle bir dönem içerisinde tanıtılması bekleniyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A32 5G Geekbench üzerinde görüntülendi!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply