Samsung Galaxy A32 5G, Samsung’un sitesinde görüntülendi!

Samsung Galaxy A32 5G, Samsung’un sitesinde algılanan!

Samsung‘un son zamanlarda 5G destekli sürüm Galaxy A32 5G, temsilci Samsung web sitesinde algılanan. Galaxy A32 5G yasal olarak açıklanmış oldu.

Samsung’un 2021 yılında tanıtacağı son zamanlarda {orta} büyüklük sürüm A32, Samsung vasıtasıyla yasal olarak açıklanmış oldu. Bu akşam Samsung Güçlendirmek sayfasında aslen kez görüntülenen Galaxy A32 5G, kim sayede yasal olarak açıklanmış oldu.


İlginizi Çekebilir: Samsung Galaxy A32 5G bluetooth sertifikası aldı!


Galaxy A32 5G, Samsung Güçlendirmek’te algılanan!

Geçen gün Bluetooth 5.0 desteği aracılığıyla birbirleriyle geleceği ortaya çıkan Galaxy A32 kabaca tonit son zamanlarda bilgiler elde edilebilir. Samsung’un temsilci ağ sitesine eklenilen Galaxy A32, hem dürüst varlığını ispatladı, hem de isminin doğruluğunu kanıtladı.

Galaxy A32 kabaca anlaşıldı çeşitli diğer detaylara bakış attığımızda Galaxy A32 5G‘nin MediaTek Dimensity 720 yonga seti aracılığıyla birbirleriyle geleceğini biliyoruz. Aynı zamanda 4GB Ram bellek desteğine kurucu olan Galaxy A32, ileri 6.5 inç büyüklüğünde Infinity-V göstermek taşıyor.

USB-C, 15W hemen suçlama desteği, 3.5mm jak girişi, başparmak izi sensörü ve ayrıca 5G seç çeşitli karakteristik aracılığıyla birbirleriyle servet olan Galaxy A32, Android 11 koşu sistemi aracılığıyla bölgesel bir tarihte de tanıtılmış gidiyor.

Samsung Galaxy A32

Itibaren çeşitli diğer sızıntılarda Samsung vasıtasıyla geliştirilen ve ayrıca Hindistan Standartları Bürosu vasıtasıyla onaylanan 3 varyasyon daha ortaya sonuç. Galaxy A32 5G kabaca yeterlilik toplanırken, listede Galaxy A52, Galaxy F62 ve ayrıca Galaxy A32 4G modellerinin de varlığı tavsiye çekti. Araçlar kabaca fazla yeterlilik olanaklar almasa da söylentilere bağlı olarak Galaxy A52 gücünü Snapdragon 720G yonga setinden alacak. Galaxy A32 4G ve ayrıca Galaxy F62 kabaca ise sanal olarak hiçbir yeterlilik elde edilebilir kesinlikle değil.

Sözde Samsung Galaxy A32 5G, orta-üst kısım ortasında özellikler taşıyacak. Yönler böylece mantıklı olması beklenilen Galaxy A32 kabaca şimdilik fazla yeterlilik eyalet konusu kesinlikle değil. Bakalım Samsung, 5G destekli son zamanlarda sürüm Galaxy A32’yi en kısa sürede tanıtacak. Sizce Galaxy A32’nin fiyatı ne {kadar} gidiyor?

Seçtiğimiz Samsung modellerini Hepsiburada‘dan satın biriktirmek için tıklayınız!

Seçtiğimiz Samsung modellerini Trendyol‘dan satın biriktirmek için tıklayınız!

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A32 5G, Samsung’un sitesinde görüntülendi!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply