Samsung Galaxy A32 5G sertifika almaya devam ediyor!

Samsung Galaxy A32 5G sertifika almaya devam ediyor!

Samsung Galaxy A32 5G taze sertifikalar almaya devam ediyor. Ihtiyatlı telefon hemen şimdi de Taylandlı NBTC ileri tanınan.


İlginizi çekebilir; TikTok, 18 yaşın altındaki kullanıcılar için taze düzenlemeler getirdi!


Samsung Galaxy A32 5G istisnai olarak uzun değil piyasaya çıkabilir!

Samsung arasında derece iyi bir fikir telefon kataloğunu genişletmeye devam ediyor. Ekstra kullanıcıya seçenek oluşturmayı planlayan Güneye doğru Kore devi, Galaxy A32 5G tasarım için {artık} desteklemek sayıma geçti. Sayısız platformlarda görüntülenen iyi bir fikir telefon, nihayet da Tayland merkezli NBTC ileri bizleri karşıladı. Her türlü bir prosedür karakteristik detayına merkez verilmeyen iyi bir fikir telefonun, toparla sertifikalar aracılığıyla birbirleriyle sandığımızdan daha detaylı bir dönem içerisinde piyasaya sürüleceği varsayım ediliyor.

Ile çevrili seviyede kullanıcılarını karşılayan Samsung Galaxy A32 5G tasarım, Geekbench ileri ortaya çıkan sonuçlara bağlı olarak MediaTek yapımı Dimensity 720 işlemcisi aracılığıyla piyasaya çıkacak. 4 GB Ram aracılığıyla piyasaya çıkacak iyi bir fikir telefonun bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde yakalama görselleri de sızdırılmıştı. Sadece yanı sıra yenilikçi bir tasarıma yaratıcı gidiyor olan iyi bir fikir telefon, azaltmak çentikli 6.5 inçlik gözünde canlandırmak aracılığıyla piyasaya çıkacak. Geri tarafta dörtlü video kamera kurulumunun tavsiye çektiği iyi bir fikir telefon 48 MP değerinde önemli video kamera aracılığıyla kullanıcılarını karşılayacak. Başparmak izi sensörü cihazın kenar tarafına konumlandırılırken, iyi bir fikir telefon 3.5 mm‘lik kulaklık girişine de yaratıcı gidiyor. Özel analiz tanınmış tanıdık olmayan iyi bir fikir telefon için {artık} desteklemek sayıma geçildiği yanı sıra tanıtımının Yerel alan bir zamanda gerçekleşeceği öğrenildi.


Sizler için oluşturduğumuz oran etkinlik ürünü iyi bir fikir telefon listelerimize, Hepsiburada yanı sıra Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.


 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A32 5G sertifika almaya devam ediyor!

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply