Samsung Galaxy A32’nin tasarımı ortaya çıktı! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A32’nin tasarımı ortaya sonuç! – Hardware Plus

Samsung’un ismi toparla dönemde sık sık son zamanlarda Galaxy S21 ailesiyle gündeme olay. Fakat firmanın garip çalışması kim modelden ibaret kesinlikle değil. Bunu göz önünde bulundurarak kurumsal, Galaxy A32 adlı bir son zamanlarda tasarım de geliştirmeye işlem. A32, Samsung’un en pratik 5G pratik telefonu kesinlikle olacak olmasıyla da son derece büyük bir varyasyon.


İlginizi çekebilir: Samsung Galaxy M02s tanıtıldı


2 tarih daha önce Samsung’un geliştirmek web sitesi ileri bilgileri girilen Galaxy A32’nin tonit de çevrimiçi tasarımları Böylece renderları ortaya sonuç. Kim son zamanlarda renderların hassas oranının şaşırtıcı bir şekilde uzun olduğu belirtiliyor. Genel bakış ise şaşırtıcı bir şekilde saygın bir genel bakış olan WinFuture.de web sitesi. Kim renderlarla birbirleriyle cihazın farklı renkler seçeneklerini de şimdiden görmüş oluyoruz.

Görüntüleri incelediğimizde, Galaxy A32 tasarımının son derece sofistike ve ayrıca bir bakış yormayan bir moda olduğunu görüyoruz. Böylece cihazın geri kısmında başına şeyin derli Büyük bir sayı olduğunu söyleyebiliriz. Kameraların çıkıntısının da Minimum gerekli seviyede olduğu ve ayrıca pratik olarak geri geliştirmek aracılığıyla birebir moda tasarlandığı ayrım ediliyor.

Benzer şekilde Galaxy A32’nin A52 ve ayrıca A72 adlı daha yükseklik modelleri de ilerleyen zamanlarda piyasaya çıkacak. Kim adlandırma sistemini de aslında A21, A51 ve ayrıca A71 seç modellerden biliyoruz. Bir bir tane daha teknik bilgi daha sağlamak gerekirse kim son zamanlarda 3 modelin 5G’li olmasına ayrıca, 4G’li versiyonlarının da sunulacağını söylemeliyiz. Samsung’un buradaki amacı ise ekstra müşteriye ulaşmasını tedarik.

Galaxy A32 dinamikler tam olarak nasıl kesinlikle olacak?

Söylenenlere bağlı olarak Galaxy A32, 6.5 inç’lik LCD bir göstermek aracılığıyla kader ve ayrıca kim göstermek, yüz kameradan dolayı azalma çentikli kesinlikle olacak. Böylece A Serisi’nde tipik olarak gördüğümüz yerini belirlemek şeklindeki yüz kameranın şekli nispeten değişiyor. İşin heyecan verici tarafı ise başparmak izi sensörünün cihazın kenar tarafında bulunacağının söylenmesi.

Bileşenler anlamında ise cihazda MediaTek Dimensity 720 SoC (işlemci çipi), dahil etmek 5G modem (6-GHz aşağısı network desteği), 48 megapiksel önemli video kamera, ultra büyük bakış açısı video kamera sensörü, 2 adet makro ya da yoğunluk sensörü seç şeylerin bulunacağı belirtiliyor. Cihazın belirtilen RAM miktarı 4GB iken, dahili hafızasının da 128 GB olacağı söyleniyor. Cihazın gözden geçirmek tanınmış, fiyatı seç bütün bilgiler emin değilim fakat yerel zamanda yasal olarak tanıtılması bekleniyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A32’nin tasarımı ortaya çıktı! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply