Samsung Galaxy A41, Avrupa’da satışa çıkıyor! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A41, Avrupa’da satışa çıkıyor! – Hardware Plus

Samsung, geçtiğimiz ay Japonya‘daki web sitesinde Galaxy A41‘i duyurmuştu yine de fiyatı bilinmiyordu. Tonit ise cihazın Uluslararası’da satışa çıkacağı duyuruldu. Samsung’un son zamanlarda ile çevrili bölüm telefonu olan Galaxy A41, aslen olarak Almanya‘da 299€ fiyatla satışa sunulacak. Makine, İngiltere’de ise £269 fiyatla satışa çıkacak.


İlginizi çekebilir: Samsung Galaxy A51 5G, Wi-Fi sertifikası alıyor!


Samsung Galaxy A41 hangi strateji özelliklerle olay?

Samsung Galaxy A41 başarıyla geçti on yıl çıkan A40‘a bağlı olarak daha güçlendirilmiş bir tasarım olarak karşımıza çıkıyor. Makine, Full HD+ çözünürlüklü ve ayrıca 6.1 inçlik Super AMOLED bir ekrana yaratıcı. Erişilebilir 64 GB depolamak alanı ve ayrıca 4 GB RAM bulunuyor. Günümüzde 64 GB depolamak alanı gerçekten izole edilip saklanmış bir banliyö bölgesi tercih gözükse de Samsung, çift SIM desteğinin yakın keşfedildi microSD hafıza kartı girişi aracılığıyla kim sorunu çözmüş tercih görünür. MicroSD hafıza kartı desteği olarak optimum 512 GB‘a {kadar} başka depolamak alanına yaratıcı olabiliyorsunuz. Galaxy A41‘in geri tarafında üçlü bir video kamera dizilimi elde edilebilir. Başparmak izi okuyucusu ise cihazın yüz tarafında ve ayrıca gözünde canlandırmak 6 olarak sunuluyor.

Samsung Galaxy A41Samsung Galaxy A41Samsung Galaxy A41

Galaxy A41, hemen şarja yaratıcı 3500 mAh elektrik pili değeri aracılığıyla hep birlikte olay. Bunlara ek olarak üreticisi, kutudan Android 10 ve ayrıca One UI 2.0 arayüzü aracılığıyla çıkacak. Telefon, daha koyu, mavi ve ayrıca beyaz renkli aslında olmak üzere 3 özel gölge seçeneği aracılığıyla olay kesinlikle olacak. Kim gölge seçenekleri prizma ismiyle geçecek ve ayrıca tasarımsal olarak sayısız gölge kırılmaları bulunacak. Samsung, Galaxy A41‘i önümüzdeki günlerde bazı çevrimdışı perakende mağazalarında da açılmaları durumunda satışa sunacağını belirtti.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A41, Avrupa’da satışa çıkıyor! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply