Samsung Galaxy A41, Infinity-U ekranı ile geliyor! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A41, Infinity-U ekranı ile olay! – Hardware Plus

Geçtiğimiz ay Geekbench‘ten başarıyla geçti Samsung Galaxy A41, kim keşif renderlarıyla birbirleriyle ortaya sonuç ve ayrıca telefonun tasarımı etkili bir şekilde görülmüş oldu. Galaxy A41, diyagonal olarak 6 inç ya da 6.1 inç ile çevrili ölçüldü. Çentiğinde 25 MP değerinde bir selfie video kamera bulunacak cihazın göster tasarımı Infinity-U olarak acı.


İlginizi çekebilir: Galaxy S10 Lite’ın, 512 GB depolama alanı alanı olan versiyonu olay!


Samsung Galaxy A41 renderları bizlere neler gösteriyor?

Galaxy A41, geri tarafta 48 MP değerinde bir şiddetli kameraya yaratıcı olan üçlü bir video kamera kurulumu ile kader. Arka uç panelde başparmak izi seyirci yok, kim da telefonun göster sağa bir başparmak izi okuyucusu ya da meydan okuma itiraz özelliği ile geleceğini bizlere gösteriyor. Görüntülerde aynı şekilde, telefonun özgürlük tarafına koymak gürültü ayarlama butonu ve ayrıca elektrik gücü düğmesi gözüküyor. SIM hafıza kartı yuvası ise sol tarafta bulunuyor. Azaltmak tarafta 3.5 mm kulaklık girişi, ses hoparlörü ve ayrıca ana mikrofon ile çevrili USB-C etkileşim noktası sahip olmak. Yükseklik kısımda ise özellikle ek mikrofon erişilebilir.

Kaynağa bağlı olarak Galaxy A41, 7.9 mm kalınlığında gidiyor ve ayrıca video kamera çıkıntısı normalden daha ziyade daha fazla gidiyor. Samsung ancak Galaxy A41 yaklaşık her türlü bir ana sebep yapmadı. Bunu söyledikten sonra Geekbench sayesinde cihazın Helio P65 Soc, 4 GB RAM ve ayrıca Android 10 ile geleceğini biliyoruz.

Galaxy A41, 64 GB gerekli depolama alanı alanı ile kader. Benzer şekilde cihazda 15 W suçlamak desteği ve ayrıca 3500 mAh büyüklüğünde bir batarya olacağı varsayım ediliyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A41, Infinity-U ekranı ile geliyor! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply