Samsung Galaxy A41 resmi olarak duyuruldu! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A41 resmi olarak duyuruldu! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A41, kim yılın başlarında sızıntı olarak ortaya çıkmıştı. Bu gece ise Galaxy A41, resmi olarak Japonya‘da duyuruldu. Cihazın Haziran ayında piyasaya sürüleceği öngörüldüğünden kim özellikle bir yüz tanıtmak özelliği taşıyor.


İlginizi çekebilir: Samsung Galaxy A11, yönler aracılığıyla duyuruldu!


Samsung Galaxy A41 hangi strateji özelliklerle servet?

Samsung Galaxy A41, A40 modeline bağlı olarak daha devasa olan 6.1 inçlik FHD+ Çok AMOLED bir gözünde canlandırmak aracılığıyla servet. Cihazın ekranında su damlası çentiğine koymak 25 MP değerinde bir selfie kamerası bulunuyor. Makine, A40 modelinden türünün tek örneği olarak kim keşif gözünde canlandırmak 6 başparmak izi okuyucusu aracılığıyla servet. A40‘da başparmak izi okuyucusu cihazın geri tarafında bulunuyordu.

Galaxy A41 video kamera dizilimi, toparla çıkan A serisi telefonlardan türünün tek örneği olarak garip bir dik ticari altyapı aracılığıyla olay. Kameraların özelliklerine gelirsek, cihazda 48 MP büyüklüğünde bir şiddetli video kamera, 8 MP ultra önemli açılı video kamera ve ayrıca 5 MP değerinde yoğunluk algılayıcı algılama birimi bulunuyor kesinlikle olacak.

Galaxy A41, Helio P65 yonga seti aracılığıyla birbirleriyle servet. Cihazda 4 GB RAM ve ayrıca 64 GB depolama alanı alanı bulunacak. Telefon batarya tarafında 15W değerinde derhal şarjı destekleyen 3.500 mAh‘lik bir elektrik pili aracılığıyla olay kesinlikle olacak. A41‘de bunlara ek olarak su ve ayrıca toza e karşı güç sertifikası olan IP68 serfitikası da bulunuyor.

Galaxy A41 iddiaya göre One UI 2.0 arayüzüne ilişkili Android 10 aracılığıyla piyasaya sürülecek. Farklı renkler seçeneklerine servet olursak, cihazın 3 türünün tek örneği farklı renkler seçeneği bulunacak. Kim farklı renkler seçenekleri mavi, daha koyu ve ayrıca beyaz renkli olarak karşımıza çıkıyor. Fiyatlandırma çevresinde ise ancak bir teknik bilgi yok.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A41 resmi olarak duyuruldu! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply