Samsung Galaxy A42 5G, Çin’de 3C sertifikası aldı!

Samsung Galaxy A42 5G, Çin’de 3C sertifikası aldı!

Samsung, Galaxy A serisine taze bir 5G telefon ekleyecek. Koreli geliştirme devinin Samsung Galaxy A42 5G isimli cihazı Çin’de 3C sertifikası aldı. Cihazın 3C sertifikasını alması aracılığıyla elektrik pili kapasitesi çevresinde kapsamlı bilgilere sahibiz. Telefon, selefine bağlı olarak inanılmaz şekilde muazzam bir batarya yükseltmesine gidecek.


İlginizi çekebilir: Realme C15, Helio G35 yonga setiyle uzun değil olay!


Samsung Galaxy A42 5G tam olarak nasıl bir batarya aracılığıyla kader?

Samsung Galaxy A42 5G, Çin’in 3C sertifikasyon web sitesinde batarya özellikleriyle algılanan. Cihazın pilinin sürüm numarası EB-BA426ABY ve ayrıca elektrik pili kapasitesi 4.860 mAh olarak karşımıza çıkıyor. Galaxy A42 5G, SM-A426B sürüm numarasına sahipti. Kim yüzden elektrik pili aracılığıyla uyuşan sürüm numarası sebebiyle pilin Galaxy A42 5G‘nin bataryası olduğu spekülasyon ediliyor.

3C sertifikasına ortaya çıkan değerlere bağlı olarak Galaxy A42 5G, 3.86V aracılığıyla derecelendiriliyor. Suçlama limiti ise 4.43V olarak karşımıza çıkıyor. Cihazdaki pilin derhal ima etmek için 9V ya da daha uzun bir voltaj seviyesini destekleyip desteklemeyeceği harika konusu. Yine de bunun hassas olarak ortaya çıkması cihazın incelemek tarihine Yerel alan bir süreçte gerçekleşecektir.

Galaxy A42 5G oldukça taze taze ortaya çıkan bir ekipman. Sayısız tam hafta daha önce Sammobile, cihazın 5G iletişim özelliği aracılığıyla geleceğini bildirmişti. Kim da Samsung’un A serisinin taze telefonlarının {artık} 5G aracılığıyla geleceğini gösteriyor. Galaxy A41‘de varolan azaltılmış elektrik pili kapasitesinin kim modelde çözülmesi de ekipman açısından inanılmaz şekilde önemliydi.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A42 5G, Çin’de 3C sertifikası aldı!

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply