Samsung Galaxy A42 5G, duyuruldu! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A42 5G, duyuruldu! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A42 5G organizasyon vasıtasıyla tanıtıldı. İlk görsellerin paylaşıldığı ekipman en ucuz Samsung markalı 5G telefon olmayı hedefliyor.


İlginizi çekebilir; Apple, Tavuk için App Store fiyatlarını geliştirmek kararı aldı


Samsung Galaxy A42 5G, en ucuz 5G’li Samsung olmayı hedefliyor!

Samsung, 5G dahil pratik telefon sayısını arttırmayı amaçlıyor. Toparla bir on yıl içerisinde kullanımı yaygınlaşan pratik telefonlara yenisini eklemeyi planlayan organizasyon Galaxy A42 5G modelini duyurdu. Hayranlarına ve ayrıca takipçilerine cihazın aslen görsellerini paylaşan pratik telefon yapımcı, piyasadaki en ucuz 5G dahil Samsung telefonu çıkarmayı hedefliyor. Son zamanlarda üretim haberleşme teknolojilerine kurucu en ucuz Samsung marka adı pratik telefon olmasına hassas gözüyle bakılan cihazın, pratik telefon piyasasında çeşitli diğer rakipleri aracılığıyla tam olarak nasıl savaş edeceği ise harika konusu. Hali hazırda Çinli üreticiler piyasada kim konuda devasa bir ağırlığa kurucu iken, Samsung‘un işi pek hızlı gözükmüyor.

Oluştur detayları belli olan Samsung Galaxy A42 5G, 6.5 inçlik Super AMOLED göster aracılığıyla bizleri karşılıyor. Düşüş çentikli göster tasarımına kurucu olacağı öğrenilen cihazın bir adet de başlangıç ​​aşaması kamerası bulunmakta. Elektronik kamera detayları tanıdık olmayan ekipman geri tarafta bizleri dörtlü inşa etmek aracılığıyla karşılıyor. Strateji dinamikler tanıdık olmayan cihazın en tanınan özelliği 5G‘li olması. Bunun hariç her türlü bir teknik bilgi paylaşılmazken, yapılan yorumlara bağlı olarak organizasyon cihazı on yıl sonuna verimli piyasaya çıkarabilir. Bakalım organizasyon, bünyesindeki en ucuz 5G dahil cihazı an tanıtacak bekleyip göreceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A42 5G, duyuruldu! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply