Samsung Galaxy A42 5G ile ilgili yeni sızıntılar ortaya çıktı

Samsung Galaxy A42 5G ile ilgili yeni sızıntılar ortaya çıktı

Ile çevrili sınıfa inanılmaz fazla makine üretmeye başlayan Samsung, sızıntılara bağlı olarak kim segmentteki cihazlarına bir de Galaxy A42 5G modelini ekleyecek. SamMobile vasıtasıyla yayınlanan sızıntılara bağlı olarak, ortasında sınıfta kuruluş alacağı hassas olan Galaxy A42 5G sürüm, 2021 yılında piyasaya sürülebilir. Aynı şekilde, cihazın pek inanılmaz yeniliği de bünyesinde barındırması bekleniyor.


İlginizi çekebilir: Samsung, ARM’dan risk satın toplamak istiyor!


Samsung Galaxy A42 5G ile ilgili neler biliyoruz

Yayınlanan sızıntılara bağlı olarak, Samsung Galaxy A42 5G sürüm, devasa ihtimalle Qualcomm’un yeni Snapdragon 690 işlemcisi ile satışa sunulacak. Sözde Ram kapasitesi ise 4 GB. Muazzam bir bataryayla da desteklenmesi demek makine için öngörülen batarya kapasitesi ise 5.000 mAh olarak karşımıza çıkıyor. Geekbench listelerine bağlı olarak ise, cihazın Android 10 ile sunulması bekleniyor. Kim cihazı öne çıkaracak olan işlemci çipi tarafına bir kez daha bak atacak olursak Snapdragon 690, dahili 5G modülü, Wi-Fi 6 desteği, Bluetooth 5.1 desteği tercih zirve düzey kablosuz iletişim özelliklerine yaratıcı bir yonga barındırıyor. Ayrıca kim cihazda, 120 HZ’e varan göster iyileştirme hızları görebilmemiz de başarılabilir. Fakat kim özelliğin Galaxy A42 5G ile sunulup sunulamayacağını söylemek için ise ancak antik. Fakat ilerleyen zamanlarda kim önemli ölçüde ilgili bilgiler de sızdırılacaktır diye varsayım ediyoruz. Sonuçta, cihazda demek dahili depolama alanı kapasitesi ise 128 GB.

Muazzam ihtimalle karanlık, beyaz renkli ve ayrıca {gri} aslında olmak üzere 3 özel farklı renkler seçeneği ile sunulacak olan makine, muhtemelen olarak 2021 yılında raflardaki yerini alacak. Fakat Samsung’un kim makine için turistik cazibe aldığı pazarlar ise, özel 5G teknolojisinin proaktif olarak olarak kullanılabildiği ülkeler gidiyor. Peki ya siz Galaxy A42 5G ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşabilirsiniz. Ve ayrıca sonuçlandırmak bir öneri; kültürel mesafenizi korumayı ve ayrıca ellerinizi uygun uygun yıkamayı unutmayın!

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A42 5G ile ilgili yeni sızıntılar ortaya çıktı

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply