Samsung Galaxy A42 5G modelinden ilk resmi görseller ortaya çıktı

Samsung Galaxy A42 5G modelinden ilk resmi görseller ortaya çıktı

Samsung Galaxy A42 5G cihazından ilk resmi görseller ortaya çıktı. Firmanın geçmek ay tanıttığı iyi bir fikir telefonunun farklı renkler seçenekleri belli oldu.


İlginizi çekebilir; Google AR desteğini, Galaxy Z Fold 2 ve ayrıca hatta daha fazla cihaza sunuyor


Samsung Galaxy A42 5G farklı renkler seçenekleri ortaya çıktı!

Samsung, Galaxy A serisine son zamanlarda araçlar katmaya işlem. Şirket geçtiğimiz ay tanıttığı Galaxy A42 5G modeline ait resmi görseller paylaştı. Arasında seviyeye konumlandırdığı iyi bir fikir telefonundan ilk görselleri paylaşan iyi bir fikir telefon üretici, cihazın farklı renkler seçeneklerini de görüş fırsatını bizlere sundu. Geri panelde heyecan verici farklı renkler geçişlerine yaratıcı kesinlikle olacak iyi bir fikir telefon, 3 özel koleksiyon aracılığıyla kullanıcılarını karşılayacak. Daha koyu, beyaz renkli ve ayrıca {gri} renkler aracılığıyla piyasaya çıkacak iyi bir fikir telefon, yüz tarafta da azalma çentik aracılığıyla piyasaya çıkacak.

Gücünü Snapdragon 750 işlemcisinden alacak Samsung Galaxy A42 5G, 128 GB depolamak alanına yaratıcı kesinlikle olacak. 6.6 inçlik AMOLED göstermek aracılığıyla kullanıcılarını karşılayacak iyi bir fikir teklif bir adet de, 20 MP değerinde yüz video kamera bulunmakta. Aynı şekilde cihazın başparmak izi okuyucusu da göstermek altına koymak. Geri tarafta dörtlü video kamera kurulumunun merkez aldığı iyi bir fikir teklif kameralar özellikle, 48 MP şiddetli video kamera, 8 MP ultra kapsamlı perspektif, 5 MP yoğunluk ve ayrıca yine 5 MP makro sensörü olarak belirlenmiş. One UI 2.5 arayüzü aracılığıyla kullanıcılarını karşılayacak iyi bir fikir telefon 5000 mAh batarya kapasitesine yaratıcı kesinlikle olacak. Kasım ayında piyasada göreceğimiz cihazın 369 euroluk bir oran etiketi bulunmakta.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A42 5G modelinden ilk resmi görseller ortaya çıktı

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply