Samsung Galaxy A42 5G, teknik özellikleriyle sızdırıldı!

Samsung Galaxy A42 5G, teknik özellikleriyle sızdırıldı!

Geçtiğimiz uzun yıllar piyasaya çıkan Samsung Galaxy A41‘in son zamanlarda stil gidiyor olan Galaxy A42 5G, teknik özellikleriyle hep birlikte tanınan. Galaxy A41 çıktığı dönemde şirketin beklediği ilgiyi görmedi. Kim yüzden şirketin Galaxy A42‘ye inanılmaz şekilde alaka vereceği kambur ediliyor. Cihazın duyurulacağı geçmiş ancak belli olmasa da teknik dinamikler ve ayrıca tasarımı yaklaşık pek istisnai olarak uzmanlık bulunuyor.


İlginizi çekebilir: iPhone 12 serisi, ücret ve ayrıca gölge seçenekleriyle ortaya sonuç!


Samsung Galaxy A42 5G hangi teknik özelliklere kurucu gidiyor?

Samsung Galaxy A42 5G, Mi 10T Lite‘ın ardından Snapdragon 750G kullanacak olan an telefon gidiyor. Cihazın 6,6 inçlik HD+ çözünürlüklü Super AMOLED bir ekranı bulunuyor. Telefonun 4/6/8 GB RAM ve ayrıca 128 GB depolamak alanı seçenekleri elde edilebilir. Kim depolamak alanı microSD hafıza kartı aracılığıyla hep birlikte 1 TB’a {kadar} genişletilebiliyor. Galaxy A42 5G, yüz tarafta 20 MP çözünürlüklü f/2.2 diyafram aralığı bulundu selfie kamerasına kurucu gidiyor.

Galaxy A42 5G, 48 MP çözünürlüklü f/1.8 diyafram aralığına kurucu önemli video kamera aracılığıyla kader. Kim önemli kameraya 8 MP çözünürlüklü f/2.2 diyafram aralığı bulundu ultra büyük açılı video kamera takip et edecek. Çeşitli diğer Bir çift video kamera ise 5 MP çözünürlüklü makro video kamera ve ayrıca yoğunluk algılayıcı algılama birimi olarak sıralanıyor. Cihazın 15W anında suçlama destekli 5.000 mAh değerinde bataryası bulunuyor. Telefonun karanlık, beyaz renkli ve ayrıca {gri} aslında olmak üzere 3 benzersiz gölge seçeneği elde edilebilir. Galaxy A42 5G, Uluslararası’da 360€ (425$) ücret etiketi aracılığıyla satışa sunulacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A42 5G, teknik özellikleriyle sızdırıldı!

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply