Samsung Galaxy A42, Snapdragon 750G ile geliyor!

Samsung Galaxy A42, Snapdragon 750G ile olay!

Samsung Galaxy A42 çevresinde son zamanlarda bilgiler ortaya sonuç. Firmanın mantıklı 5G ihtiyatlı telefonunun Snapdragon 750G ile geleceği öğrenildi.


İlginizi çekebilir; Uluslararası Birliği’nin kişisel gizlilik talimatları sonrası Facebook Uluslararası’yı terk edebilir


Snapdragon 750G kullanan başlangıçta ihtiyatlı telefon Galaxy A42 muhtemelen!

Bilge telefon piyasasında kapsamlı varlık yelpazesi ile çok fazla kullanıcıya ulaşan Samsung, şimdilerde mantıklı 5G oluşan ihtiyatlı telefon geliştiriyor. Eylül ayı başında Galaxy A42 modelini tanıtan ihtiyatlı telefon yapımcı, cihazın bütün bütün özelliklerini paylaşmamıştı. Çok fantastik karşılanan kim gelişmenin ardından, firmanın bir tane daha planları olduğu öğrenildi. Dealntech isimli ağ sitesinde kuruluş banliyö bölgesi habere bağlı olarak şirket, son zamanlarda ile çevrili ölçüde ihtiyatlı telefonu için Snapdragon 750G işlemcisini ideal görmüş. Qualcomm vasıtasıyla duyurusu son zamanlarda yapılan işlemciyi kullanmayı amaçlayan şirket, hayranlarının karşısına harcama planı dostu 5G oluşan bir ekipman ile çıkmaya hazırlık.

Bilge telefonun verimlilik testlerinde Manuel kodlarına ulaşan Dealntech ekibi, kim kodlar içerisinde cihazın kullandığı işlemciyi yanı sıra fotoğraf birimlerini bilmek fırsatı buldu. Snapdragon 750G işlemcisinin ve ayrıca cihazın fotoğraf ünitesinde bizler Adreno 619 karşılamakta. Bölgesel bir zamanda bütün bütün strateji özelliklerinin kesinleşmesi demek Samsung Galaxy A42, 120 Hz yanı sıra 5G destekli Snapdragon 750G ile hep birlikte, 5G oluşan ihtiyatlı telefonlar ortasında kapsamlı bir olasılık muhtemelen. Firmanın elinden çıkan en ucuz 5G‘li ihtiyatlı telefon olması demek ekipman, uzun yıllar sonuna düzgün raflardaki yerini alacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A42, Snapdragon 750G ile geliyor!

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply