Samsung Galaxy A50 aralık ayı güncellemesi aldı – Hardware Plus

Samsung Galaxy A50 aralık ayı güncellemesi aldı – Hardware Plus

Samsung Galaxy A50, geçtiğimiz yılın en mükemmel ortasında kurs mantıklı telefonlarından biriydi. Samsung, A50s ve ayrıca A51 modellerini duyurmuş olsa da, serinin aslen telefonu için güncellemeleri unutmuş kesinlikle değil. Hizmet sağlayıcı, aralık ayı için bir yazılım uygulaması güncellemesi yayınladı.


İlginizi çekebilir: Samsung, Tavuk operasyonlarını durdurdu!


Samsung Galaxy A50, 2019 yılı içerisinde piyasaya sürülmüş ve ayrıca hem dinamikler hem de fiyatıyla ortasında kurs mantıklı telefon modelleri ortasında adından sıkça bahsettirmişti. Çok kendi sınıfında video kamera, batarya ve ayrıca işlemci çipi performansı aracılığıyla öne çıkan sürüm, aralık ayı güncellemesi aracılığıyla daha da mükemmel bir etkinlik sunacak. Sürüm için itibaren yazılım uygulaması güncellemesi çoğunlukla video kamera performansı odaklı gözüküyor. Bunun yakın bazı yanlışlık düzeltmelerine ve ayrıca etkinlik iyileştirmelerine de kuruluş verilmiş. Benzer şekilde yükseltme aracılığıyla daha yakın ve ayrıca tahmin edilen bir Wi-Fi yakalama gücü vadediliyor.

Samsung Galaxy A50 aralık ayı yazılım uygulaması güncellemesi detayları neler?

Tahmin edilen 640 mb boyutlarında olan yükseltme, A505FDDU3ASL5 / A505FODM3ASL5 / A505FXXUASL3 muadili sürümleriyle karşımıza çıkıyor ve ayrıca aralık ayı koruma iyileştirmelerini de içeriyor. 

eğitmek içerisinde kuruluş yerleşim bölgesi gelişmelere baktığımızda şu maddelere kuruluş verilmiş:

  • Video kamera stabilizasyonunda iyileştirmeler yapıldı.
  • Video kamera yakalama kalitesinde iyileştirmeler yapıldı.
  • Wi-Fi bağlantısında ve ayrıca stabilizasyonunda iyileştirmeler yapıldı.
  • Koruma iyileştirmeleri yapıldı.
  • Çeşitli diğer farklı iyileştirmeler yapıldı.
  • Yanlışlık düzeltmeleri yapıldı.
  • Bazı son zamanlarda özellikler Anonim.
  • Son derece daha vaktinden önce etkinlik iyileştirmeleri yapıldı.

Güncellemenin şuan için özellikle Hindistan’da yayınlandığını söyleyelim. Fakat ilerleyen günlerde bütün insan aracılığıyla birbirleriyle ülkemizde de kullanıcılara yayınlanacağını öngörüyoruz.

Samsung Galaxy A50 tasarım için Android 10 tabanlı One UI 2.0 güncellemesinin ise 2020 nisan ayı içerisinde yayınlanması planlanıyor. Fakat Samsung‘un kim yükseltme programını daha öne çekmesi durumu da konuşulan konular ortasında. Böyle bir durumun gerçekleşmesi halinde Galaxy A50, beklenenden istisnai olarak eskiden bir sürede Android 10 sürümüyle kullanıcılarına kavuşabilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A50 aralık ayı güncellemesi aldı – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply