Samsung Galaxy A50 fiyatı ortaya çıktı – Hardware Plus

Samsung Galaxy A50 fiyatı ortaya çıktı – Hardware Plus

Samsung Galaxy A50 fiyatı geçtiğimiz MWC 2019 kapsamında yasal olarak duyurulmamıştı. Bunlara ek olarak cihazın yasal olarak satışa çıkacağı tarihle endişeli de Samsung cephesinden her türlü bir faktör yapılmamıştı. Şu anda ise taze A serisinin en uygun tasarım Galaxy A50 için aslen kez Litvanya şirketi Tele2′den dönüşüm fiyatı ve ayrıca yüz satın alma tanınmış bilgisi geldi.

İlginizi çekebilir: Galaxy A50 yüz inceleme

Samsung Galaxy A50 fiyatı ne gidiyor?

Şirketin web sitesinde ortaya çıkan bilgilere bağlı olarak cihazın karanlık canlı tasarım 18 alayı itibarıyla satışta gidiyor. Galaxy A50 fiyatı ise Litvanya için 349 € olarak belirlenmiş durumda. Aslında yüz siparişe açılan cihazın mavi ve ayrıca beyaz renkli rengini satın alanlar cihaza 25 alayı tarihinde, pembe rengini alanlar ise 1 Nisan tarihinde kavuşacak.

Telefonun özelliklerini hatırlayacak olursak şirketin Infinity-U adını verdiği azaltmak çentik tasarımının kullanıldığını görüyoruz. Galaxy A50 modelinde ekranın aşağıda gizlenmiş başparmak izi tesis alırken, varyasyon gücünü Exynos 9610 işlemcisinden alıyor. Kim işlemciye ayrıca 4 GB ya da 6 GB RAM aracılığıyla 64 GB ya da 128 GB depolamak birimi takip et ediyor. Geri tarafta 25 MP‘lik önemli kameranın ve 8 MP büyük bakış açısı sensörü ve ayrıca 5 MP yoğunluk algılayıcısı tesis alıyor. Bunlara ek olarak teklif 4000 mAh kapasiteli bir elektrik pili olduğunu da belirtelim.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A50 fiyatı ortaya çıktı – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply