Samsung Galaxy A50 inceleme (VİDEO) – Hardware Plus

Samsung Galaxy A50 inceleme (VİDEO) – Hardware Plus

Samsung Galaxy A50 inceleme videomuzda, şirketin taze A serisinin sağlıklı ve dengeli modeline dikkatle bakıyoruz. Bakalım Samsung Galaxy A50 bizlere neler sunuyor?Samsung Galaxy A50 inceleme – Oluştur yanı sıra göster

Ülkemizde mavi, karanlık yanı sıra beyaz renkli gölge seçeneleriyle satılan Galaxy A50 modelinin önü yanı sıra arkası cam, kenar çerçeveleri ise polikarbon ilaç kullanıyor. Telefona yüz taraftan baktığınızda Samsung’un “Infinity-U” ismini verdiği azaltmak çentik tasarımı aracılığıyla karşılaşıyorsunuz. Aynı şekilde başparmak izi sensörünün de ekrana gömülü olduğunu belirtelim.

6.4 inç göster boyutunda Full HD+ müzakere yanı sıra Super AMOLED tahta olarak kullanılmak için üretildi. Aynı şekilde Galaxy A50 ekranının Corning Gorilla Glass 3 teknolojisiyle çizilmelere yanı sıra darbelere e karşı korunduğunu da belirtelim.

Ekipman dinamikler

Samsung Galaxy A50, 10 nm yaratma sürecinde üretilen Exynos 9610 işlemcisini kullanıyor. 8 çekirdekli olan kim işlemcinin 4 çekirdeği 2.3 GHz kol saati hızında, çeşitli diğer 4 çekirdeği ise 1.7 GHz kol saati hızında çalışıyor.  Kim işlemciye üstüne üstlük Finansal-G72 MP3 fotoğraf birimi, 6 GB RAM yanı sıra 64 GB depolama alanı alanı ile git ediyor. Depolamak alanını 512 GB‘a {kadar} microSD hafıza kartı aracılığıyla arttırabilmek başarılabilir.

Samsung Galaxy A50 inceleme – Elektronik kamera dinamikler

Üçlü geri kamerayla itibaren teklif 25 MP şiddetli elektronik kamera, 8 MP ultrageniş bakış açısı yanı sıra 5 MP yoğunluk algılama için sorumluluk yapan sensörler tesis alıyor. Şiddetli elektronik kamera, F/1.7 diyafram değeriyle hep birlikte fakir ışıkta da hevesli. Bunu söyledikten sonra cihazda OIS desteğinin olmadığını belirtelim. Kim elektronik kamera dizilimiyle beraber teklif hem donanımsal olarak resim yöntem fotoğrafları çekebiliyor hem de ultra kapsamlı açıdan faydalanabiliyoruz.

Yüz tarafta ise F/2.0 diyafram değerine yaratıcı HDR destekli 25 MP‘lik bir yüz kameranın tesis aldığını belirtelim. Sonuçta 4000 mAh elektrik pili kapasitesiyle itibaren Samsung Galaxy A50 modelinde 15W‘lık bir anında suçlama desteği tesis alıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A50 inceleme (VİDEO) – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply