Samsung Galaxy A50 kasasını gösterdi – Hardware Plus

Samsung Galaxy A50 kasasını gösterdi – Hardware Plus

Samsung Galaxy A50 yaklaşık Galaxy M10 yanı sıra M20’nin tanıtımının gölgesinde bir sızıntı geliştirmek geldi. Cihazın kasasını gördüğümüz fotoğraflar bize video kamera yanı sıra göstermek yaklaşık fazlasıyla teknik bilgi veriyor.


İlginizi çekebilir: Honor 10 Lite yaklaşık her küçük şey


Samsung Galaxy A50 kasası neleri saklıyor?

Samsung Galaxy A50 cihazını gösteren fotoğraflar telefonun kasasını net bir biçimde görmemize imkan sağlıyor. Geri tarafın sol en uygun köşesinde 3 adet kameranın sığabileceği bir paylaştırma sahip olmak. {Artık} çift kameraların rağmen tatmin etmediğini düşündüğümüzde 3 video kamera avantajlı görünür. Kameraların beklenmedik bir şekilde aşağıda ise LED acil için bir paylaştırma sahip olmak. Geri kameralardan birisinin 24MP olacağı söylentiler orta.

Alışılagelmişin hariç cihazda başparmak izi hedef pazar için izole bir paylaştırma gözükmüyor. Kim istisnai olarak uzun ihtimalle ekrana gömülü bir başparmak izi okuyucusunun bizi beklediği anlamına olay. Geri tarafın altına düzgün baktığımızda ise bir adet USB Type-C yanı sıra bir adet de 3.5mm kulaklık girişi uyarı çekiyor.

Telefonun başlangıç ​​aşaması tarafını gösteren fotoğrafı incelediğimizde en uygun taraftaki azalma çentik bak alıyor. Samsung başlangıçta olarak çiçeği burnunda M10 yanı sıra M20’de azalma çentik kullanmıştı. Görünen o ki bundan daha sonra azalma çentiği daha yaygın olarak göreceğiz.

Samsung Galaxy A50

Dedikodulara bağlı olarak 4GB belleğe kurucu gidiyor cihaza 64 yanı sıra 128GB depolamak alanı ile git edecek. Aynı anda 4000mAh bataryaya da kurucu olması olası görünür.

Cihazın giydirilmiş halinin sadece nasıl gözükeceğine dair bir fikrimiz ancak yok. Ama ihtiyatlı telefon dünyasında sızıntıların ardı arkası kesilmek bilmiyor. Yerel zamanda cihaza dair hatta daha fazla teknik bilgi yönetici olacağızdır.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A50 kasasını gösterdi – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply