Samsung Galaxy A50 ön inceleme | Orta seviye S10!

Samsung Galaxy A50 ön inceleme | Orta seviye S10!

Geçtiğimiz tam hafta Unpacked etkinliğinde Galaxy S10 serisi yanı sıra Galaxy Fold’u tanıtan Samsung, Barselona’da düzenlenen Cep telefonu Insan Kongresinde de Galaxy A50 yanı sıra A30 modellerini tanıttı. Kim videomuzda Samsung Galaxy A50’ye dikkatle bakalım.


İlginizi çekebilir: Samsung Galaxy Fold böyle öyle gibi görünmek (İLK BAKIŞ)


Samsung Galaxy A50 ön inceleme | Orta seviye S10!

Mantıklı telefonlarda çerçevesiz ekranların ortaya çıkması yanı sıra yayılması inanılmaz şekilde anında olmuştu. Kim dönüşümün öncülerinden olan Samsung, kişiye özel ekosistemi için açıkça kombinasyon sağlayan taze modellerini ortaya çıkarttı. Önden bakıldığında pratik olarak benzer olarak görünen cihazların gözünde canlandırmak boyutları da 6.4 inç.

Başına 2 cihazda 6.4 inç Super AMOLED Hiç bitmeyen-U ekrana yaratıcı olurken, kim ekranların üstüne adından anlaşılacağı seç U şeklinde çentik bulunuyor. Kim çentikte telefonların ön kamerası bulunurken, inanılmaz şekilde sağlıklı altyapı tasarımını bizlere sunuyor.

Samsung Galaxy A50 mekanik

Galaxy A50’de 25 MP çözünürlüğünde ön video kamera bulunurken, A30’da 16 MP çözünürlüğünde bir ön video kamera bulunuyor. Başına 2 telefonun {arkasında} harika plastikten bir vücut sistemi kullanılırken, video kamera kısmında farklılıklar bulunuyor. Aynı şekilde A30’un geri tarafında başparmak izi tarayıcısı da göze çarpan farklılıklardan bir birey kaza. Böylece A50 ekrandan başparmak izi sensörü aracılığıyla hep birlikte olay.

Galaxy A50’ni geri tarafında merkez yerleşim bölgesi üçlü video kamera modülünde, şiddetli video kamera görevini 25 MP’lik f/1.7 diyafram açıklığına yaratıcı bir algılama birimi üstlenirken, 8 MP çözünürlüklü bir önemli perspektif sensörü de ona takip et ediyor. Aynı şekilde 3 üncü video kamera ise 5 MP çözünürlüğe yaratıcı yoğunluk algılayıcı algılama birimi görevi görüyor.

Samsung Galaxy A50’de Exynos 9610 yonga seti bulunuyor yanı sıra kim yonga seti gücünü 4 GB RAM yanı sıra 64 GB depolamak yeteneğinden alıyor. Aynı şekilde cihazın 6 GB RAM yanı sıra 128 GB depolamak alanına yaratıcı bir versiyonuda bulunuyor. Enerjisini 4000 mAh kapasiteye yaratıcı bataryadan yerleşim bölgesi makine, anında ima etmek desteğine yaratıcı.

tören ayı içerisinde raflarda yerini alacak telefonların fiyatları konusunda ancak bir Beceriler verilmedi.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A50 ön inceleme | Orta seviye S10!

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply