Samsung Galaxy A50’nin tüm kamera modları #2(VİDEO)

Samsung Galaxy A50’nin tüm kamera modları #2(VİDEO)

Kamera modları serimizin anında videosunda Samsung’un Galaxy A ailesinden Galaxy A50 modelini konuk ediyoruz. Samsung Galaxy A50’nin tüm kamera detaylarına kim videodan ulaşabilirsiniz.


İlginizi çekebilir: Xiaomi Mi 9’un tüm kamera modları #1 (VİDEO)


Samsung Galaxy A50’nin tüm kamera modları #2

Samsung Galaxy A50 kamera mekanik

Taze üretim telefonların trend kamera dizilimini Galaxy A50’de de görebiliyoruz. Arka uç tarafında 3 adet kamera bulunduran üreticisi, yüz tarafında düşüş çentik içine bir selfie kamerası bulunuyor. Arka uç tarafta bulundu 25 MP şiddetli kamera F/1.7 diyafram açıklığına yaratıcı olurken, 0.9 mikrometre piksel boyutuna yaratıcı. İkinci kamera olarak Hesap verebilirlik yapan yanı sıra çok daha fazlası büyük pozisyon resim yanı sıra video klip çekmemize olanak sağlayan 8 MP çözünürlüğün deki algılama birimi F/2.0 diyafram açıklığına yaratıcı.

Arka uç tarafta yoğunluk algılayıcı kamera olarak olarak kullanılmak için üretildi 5 MP çözünürlüğündeki algılama birimi, bizlere kelimenin tam anlamıyla olarak bokeh efektini gelişme imkanı sunuyor. Cihazın yüz tarafında bulundu 25 MP çözünürlüğündeki kamera ise yazılımsal olarak bokeh efektini fotoğraflarımıza uyguluyor.

Farkına varmak: Videoda gösterilen tüm fotoğraflara kim linkten ulaşabilirsiniz: https://classicultimaterock.to/2Hdvsqh

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A50’nin tüm kamera modları #2(VİDEO)

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply