Samsung Galaxy A51 5G, Geekbench testinde görüldü! –

Samsung Galaxy A51 5G, Geekbench testinde görüldü! –

Samsung Galaxy A51 modelinin işlemci çipi yanı sıra RAM kapasitesi iyilik belli başlı strateji mekanik telefonun Geekbench sonucuyla ortaya sonuç.

İlginizi çekebilir: Samsung Galaxy S20 serisinin gözden geçirmek tanınmış belli oldu!

Samsung Galaxy A51 Geekbench sonucu

Samsung‘un geçtiğimiz sene yenilenen yanı sıra önemli bir dönüşüm başarısına ulaşan Galaxy A ailesinin en taze üyelerinden Galaxy A51‘in  5G versiyonunun Geekbench sınav sonucu ortaya sonuç. Ekipman ana ofis modelle işlemci çipi tarafında da ayrışıyor. 6 GB RAM‘li hazır Samsung’un taze yaratılış 8 çekirdekli işlemcisi Exynos 980‘e merkez verilmiş. 8 nanometre teknolojisiyle üretilen işlemci çipi içindeki 5G modem sayesinde entelektüel olarak 2.55 Gbps indirme yanı sıra 1.28 Gbps yükleme hızı sunabiliyor.

Samsung Galaxy A51 5G

Testten garip çekirdekte 679, çeşitli çekirdekte ise 1848 skorunu almayı başaran Galaxy A51 5G kutusundan bulundu Android 10 işleyen sistemiyle çıkacak. Aynı şekilde ancak netleşmese de mahalle zamanda yasal olarak tanıtılması sözde telefonun 128 GB dahili hafızaya yaratıcı olacağı öngörülüyor. Telefonun çeşitli diğer strateji mekanik ise hâlâ tahmin edilemez.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A51 5G, Geekbench testinde görüldü! –

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply