Samsung Galaxy A51 5G, resmi olarak görüntülendi!

Samsung Galaxy A51 5G, resmi olarak tanımlanmış!

Samsung Galaxy A51 5G uzun değil olay yanı sıra geçtiğimiz tarih ekipman son olarak resmi olarak tanımlanmış. Cihazın tasarımını kim görsellerde net olarak görebiliyoruz. Telefon, Galaxy A51 aracılığıyla gerçekten karşılaştırılabilir bir tasarıma yaratıcı. Bunlara ek olarak geri tarafı, geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan fakat sonrasında haber alamadığımız Galaxy A91‘e benzemek.


İlginizi çekebilir: Samsung Galaxy S20 serisinin elektronik kamera güncellemesi globalleşiyor!


Samsung Galaxy A51 5G yaklaşık neler biliyoruz?

Geçtiğimiz tarih, Güneye doğru Kore geliştirmek sayfasında SM-A516N sürüm numarasına yaratıcı bir cihazın pop-up‘ını gördük. Yine benzer şekilde Galaxy A51 5G modelinin Geekbench testinin verileri paylaşıldı. Kim verilere bağlı olarak, vanilla Galaxy A51 yanı sıra Galaxy A51 5G sürüm arasındaki tuhaf varyasyon özel modelde Exynos 9611 kullanılırken, 5G modelde Exynos 980 kullanılacak olması.

Sadece özellikler bakımından ekipman tamamen aynı da olsa, Galaxy A51 5G‘nin özelleşmiş farklılıkları gidiyor. Örneğin 5G bağlantısı için gereken antenler gerçekten sofistike olduğu için taze versiyonda kaçınılmaz olarak benzersiz düzenlemeler yapılacaktır. Umarız kim düzenlemeler yapılırken pilden kısma ya da gürültü sisteminde sayısız eksiklikler aracılığıyla kim ekipman piyasaya sürülmez.

Dış mekan görünüşüne geldiğimizde ise, elektronik kamera dizilimi özel modele gerçekten benzemek. Yine elektronik kamera dizilimi olarak sol yükseklik köşede bir L icat arzu edilmiş. Ciddi kameranın benzer şekilde 48 MP olarak geleceği spekülasyon ediliyor. Eğer Galaxy A51 5G aracılığıyla özel sürümü bütün dürüstlüğümle aslında olarak karşılaştırılabilir bir moda gelirse, Galaxy A71 5G versiyonu için de bunun gerçekleşebileceği düşünülebilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A51 5G, resmi olarak görüntülendi!

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply