Samsung Galaxy A51 5G, Wi-Fi sertifikası alıyor! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A51 5G, Wi-Fi sertifikası alıyor! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A51 Uluslararası pazarda çok harika satışlar yapıyor. Yine de sağlayıcı, Dünya çapında Ağ seçeneklerini uzatmak için telefonun 5G sürümünü piyasaya çıkaracak. Samsung Galaxy A71 5G‘den bundan sonra Galaxy A51 5G stil de Wi-Fi sertifikasını aldı.


İlginizi çekebilir: Samsung Galaxy Note20+ 5G, Geekbench’te ortaya sonuç!


Samsung Galaxy A51 5G kabaca neler biliyoruz?

Galaxy A51 5G, Wi-Fi Alliance vasıtasıyla aldığı kalifiye aracılığıyla hep birlikte sözde yerel zamanda özellikleriyle ortaya çıkacaktır. Fakat elimizdeki bilgilere bakarsak kod adı SM-A516N olan ekipman, hem 2.4 GHz‘de hem de 5 GHz frekansında Wi-Fi 802.11 / b /g /n / ac destekleyecek. Cihazın Wi-Fi sertifikasını incelediğimizde {artık} tipik haline itibaren Android 10 aracılığıyla kutudan çıkacağını görüyoruz. Aynı şekilde arayüz olarakta One UI 2.0 aracılığıyla hep birlikte geleceği görüş ediliyor. Kim özellikler Wi-Fi Alliance vasıtasıyla ortak listede gördüklerimiz. Daha fazlası ise vaktinden önce sızıntı şeklinde ortaya çıkmıştı.

Samsung Galaxy A51 5G

Eskiden ortak sızıntılara bağlı olarak, taze kader olan telefonun Samsung Galaxy A51 aracılığıyla tamamen aynı boyutlarda olacağı görüş ediliyor. Aynı şekilde elektronik kamera kurulumu ise  özel modeldeki tercih L şeklinde kesinlikle olacak. Yüz tarafına geldiğimizde selfie elektronik kamera ayrıca ortada bulunacak. Cihazın ekranı ise 6.5 inçlik Super AMOLED kesinlikle olacak. İşlemci tarafında görüş edilene bağlı olarak özel sürümde olarak kullanılmak için üretildi Exynos 9611 yerine Exynos 980 kullanılacak. Bunun sebebi ise cihazın 5G’yi destekleyecek olması.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A51 5G, Wi-Fi sertifikası alıyor! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply