Samsung Galaxy A51 için OneUI 2.1 dağıtımı başladı!

Samsung Galaxy A51 için OneUI 2.1 dağıtımı başladı!

Samsung Galaxy A51 modeline OneUI güncellemesi dağıtılmaya başladı. Ülkemizin de içerisinde merkez aldığı bölgeye son zamanlarda tasarım dağıtılıyor.


İlginizi çekebilir; Realme 6 Pro, Realme 6, Realme 6i ve ayrıca Realme XT video klip kıyaslama.


Galaxy A51 için OneUI müjdesi

Samsung firmasının arasında en uygun derece olarak hevesli cihazı Galaxy A51, son zamanlarda güncellemeye kavuşuyor. OneUI 2.1 sürümünün dağıtılmaya başlandığı makine {artık} kullanıcılarını çok daha fazlası bekletmeyecek. 1.25 GB boyuta kurucu güncellemenin OneUI 2.1 aracılığıyla itibaren “bazı” yönler içerdiği öğrenildi. AR Emoji, Quick Share ve ayrıca Music Share iyilik özelliklere kavuşan kullanıcıların, amiral gemilerinde merkez hinterlandı bazı özelliklere ulaşamadığı öğrenildi. Bunlara ek olarak boot versiyonunu da değiştiren kim geliştirmek sonrası kullanıcıların, bir eski versiyona geçme ihtimalleri ortadan kalkmış kesinlikle olacak. Nisan ayı güvenlik ve güvenlik güncellemesini de içerisinde bulunduran geliştirmek, Rusya, Tavuk, Kenya, Afganistan, Mısır, İsrail, Suudi Arabistan, Güneye doğru Africa, Fas ve ayrıca Pakistan’ın içerisinde bulunduğu ülkelerde dağıtılmaya başlandı.

Arasında en uygun derece bir makine olarak karşımıza çıkan Galaxy A51, 6.5 inç AMOLED göstermek aracılığıyla bizleri karşılıyor. Gücünü Exynos 9811 işlemcisinden hinterlandı makine, 6 GB RAM kapasitesine kurucu. 4000 mAh batarya aracılığıyla her şey hesaba katılırsa makine bildiğiniz üzere Android 10 tabanlı OneUI 2.0 aracılığıyla piyasaya çıkmıştı. Son zamanlarda güncellemeyi cihazınız üzerinden, ayarlara girip, güncelleştirmeleri dikte domuz eti diyerek denetleyebilir ve ayrıca yükleyebilirsiniz. Bunlara ek olarak geliştirmek aracılığıyla itibaren son zamanlarda özelliklere de buradan ulaşabilirsiniz. Ülkemizde de dağıtımı başlayan güncellemenin ardından kullanıcıların bekleyişleri de toparla bulmuş oldu.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A51 için OneUI 2.1 dağıtımı başladı!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply