Samsung Galaxy A51, L şeklinde dörtlü kamerayla geliyor

Samsung Galaxy A51, L şeklinde dörtlü kamerayla geliyor

Samsung’un Galaxy serisi cihazları içerisinde A serisinin son zamanlarda ferdi Samsung Galaxy A51’in mülk dizaynı sızdırıldı. Görülen tasarıma bağlı olarak cihazda L şeklinde bir oluştur şeması konumlandırılacak.


İlginizi çekebilir: Samsung, kişiselleştirilmiş işlemci çipi birincil departmanını kapatıyor!


Organizasyon,  Galaxy A ailesinin son zamanlarda üyesi için 2019 yılı sırasında cihazın kalbini oluşturacak donanımı geliştirmek için istatistikler yaptı. Kader uzun yıllar da özdeş dizaynı kullanacak tercih gözüküyor.

Son zamanlarda sızıntılar,  Galaxy A51’in geri ticari altyapı dizaynının  L şekile kurucu bir montaj modeline kurucu olduğunu hak talepleri ediyor. Geçmiş bilgilere bağlı olarak, Geri tasarımın merkezinde 4 kameralı bir montaj sürüm dilek edileceğini öğrenmiştik. Bazı eski sızıntılar 48MP ciddi kamerayla birbirleriyle 12MP ultra önemli pozisyon, 12MP telefoto ve ayrıca 5MP yoğunluk sensörünün video kamera çözümünde kullanılacağını gösteriyor.

Samsung

Benzer sızıntının kaynağı, Galaxy A51’in 3.5mm kulaklık girişi, dual SIM slotu ve ayrıca USB-C konnektörünün cihazda merkez edeceğinden bahsediyor. Daha önceleri ise, Geekbench’te cihazın taktik mekanik yayınlanmıştı.

Samsung

SM-A515F kod adlı modelde Exnoys 9611 işlemcisi 4GB RAM ve ayrıca toparla mevcut yazılım uygulaması olan Android 10’u bünyesinde bulunduracak. Göster boyutu ise 6.5 inçç ve ayrıca 32MP önem ateşleme kamerasının yerleştirildiği düşüş çentikte yaratılan tasarımda yerini almış.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A51, L şeklinde dörtlü kamerayla geliyor

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply