Samsung Galaxy A51 modelinin detayları belli oldu – Hardware Plus

Samsung Galaxy A51 modelinin detayları belli oldu – Hardware Plus

Samsung Galaxy A serisinin taze telefonu Galaxy A51 modelinin bileşenler yanı sıra elektronik kamera mekanik belli oldu. Şirketin taze on yıl için hazırladığı güncellenmiş Galaxy A serisi telefonlar çevresinde sürekli sürekli sızıntılar gelmeye başladı.

İlginizi çekebilir: Spotify Wrapped aracılığıyla 2019 özetinizi görün!

Samsung Galaxy A51

Serinin sözde başlangıçta sürüm Samsung Galaxy A51 gidiyor. Ortak görselde 6.5 inç Super AMOLED ekrana yaratıcı olan telefonun tanımak çentik tasarımı barındırdığı öyle gibi görünmek. Exynos 9611 yonga seti, 32 ya da 48MP çözünürlüğünde şiddetli elektronik kamera, telefoto algılama birimi, 4000mAh kapasiteli batarya, 4/6GB RAM yanı sıra 64/128GB depolamak alanı sızanlar ile çevrili. Erişilebilir olanaklar hinterlandı microSD hafıza kartı yuvasıyla telefonun hafızası 512 GB’a {kadar} çıkartılabilecek.

172 büyük baba ağırlığa yaratıcı gidiyor olan telefonun boyutu ise 158,5 x 73,6 x 7,9 mm. Cihazda Prism Crush White, Black, Pink yanı sıra Blue aslında olmak üzere 4 adet gölge seçeneği bulunacak. Bunlara ek olarak Cihazda olanaklar hinterlandı bütün kelimenin tam anlamıyla butonlar, telefonun özgürlük tarafında bulunuyor ki kim tarz bir oluştur seçimi Galaxy S11’de de bekleniyor.

Samsung Galaxy A51

Samsung Galaxy A51 için pek şaşırtıcı bir şekilde vatandaş için ancak muazzam olan 3,5 mm kulaklık girişiyle yanı sıra USB-C portu taşıyor. Bunlara ek olarak en uygun sektör iyi bir fikir telefonlarda görmeye alışkın olduğumuz ekrana gömülü başparmak izi izleyiciler algılama birimi yanı sıra 15 W hemen şarjı da destekleyecek.

Söylentilere bağlı olarak (Samsung Vietnam) Galaxy A51, 12 Seçim’ta çıkacağını açıklayan bir video kaydı paylaşmıştı. Yine de Samsung iddia konusu sürüm aracılığıyla hep birlikte Galaxy A71’i de duyurması bekleniyor. Işaret etmek konusu modeller, 2020 yılında piyasada olması bekleniyor.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A51 modelinin detayları belli oldu – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply