Samsung Galaxy A51 modelinin DxOMark puanı belli oldu

Samsung Galaxy A51 modelinin DxOMark puanı belli oldu

Samsung Galaxy A51 modelinin merakla amaçlanan DxOMark puanı belli oldu. Samsung’un taze telefonu Galaxy A51, sunduğu özelliklerin yakın video kamera performansı aracılığıyla de uyarı çekiyor.

Çıkış isteyebilirsiniz: Sony Xperia 5 II modelinin DxOMark puanı belli oldu

Samsung’un taze mantıklı telefonu, 6.51 inç büyüklüğünde FHD+ müzakere sunan Super AMOLED ekranla olay. Aynı şekilde telefon Gorilla Glass 3 korumasına kurucu.

Video kamera konusunda; başlangıç ​​aşaması kamerası 32 megapiksel olan Samsung Galaxy A51 modelinin {arkasında} ise 48 MP önemli video kamera, 12 MP ultra kapsamlı açılı sensörü, 5 MP makro lensi ve ayrıca yine 5 MP yoğunluk sensörünü içeriyor.

DxOMark’ın tamamlayınız incelemesinde Galaxy A51 sürüm; resim alanında 90, zoomda 32 ve ayrıca video klip kısmında ise 86 kredi notu aldı. Bununla hep birlikte taşıyıcı, söyle konusu mantıklı telefonun normal skorunu 87 kredi notu olarak belirledi.

Samsung Galaxy A51

Samsung Galaxy A51 modelinin yaklaşım yönler

  • Göstermek: 6.51 inç,  Super AmOLED
  • İşlemci: Exynos 9611
  • RAM: 4 GB ya da 6 GB
  • Depolamak: 64 GB ya da 128 GB
  • Geri Video kamera: 48 MP + 12 MP + 5 MP + 5 MP
  • Başlangıç ​​aşaması Video kamera: 32 MP
  • Batarya: 4.000 mAh (15 watt anında suçlama destekli)
  • İşletim Sistemi: Android 10

Samsung Galaxy A51

Sonuçta ekranı ve ayrıca fiyatı aracılığıyla uyarı çeken Samsung Galaxy A51, video kamera noktasında DxOMark’a bağlı olarak sınıfta kaldı. Makine, kendisinden yıllar geçmişte çıkan telefonların sihirbaz gerisinde kaldı.

Sizler için oluşturduğum; mantıklı telefon, uzmanlaşmış ürünler ya da her şey hesaba katılırsa ihtiyaçlar Satın alma listelerine buradan ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde Trendyol listesini analiz etmek içine burayı vurmak!

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A51 modelinin DxOMark puanı belli oldu

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply