Samsung Galaxy A51s 5G listelerde yerini aldı! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A51s 5G listelerde yerini aldı! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A51s 5G tasarım Geekbench, Wi-Fi Alliance web sitesinde ve ayrıca NFC forumlarında görüldü. Listelere bağlı olarak telefon Snapdragon 765G yonga setine ve ayrıca 6GB RAM’e yaratıcı.

İlginizi çekebilir: Samsung Galaxy A01 Core geliştirmek detayları belli oldu!

Samsung Galaxy A51s 5G dinamikler görüldü!

Geçtiğimiz kolayca ayında Samsung Galaxy A71s 5G listelerde yerini almıştı. Telefonun listelenen dinamikler ortasında en inanılmaz uyarı çeken mmWave 5G’yi destekleyeceği olmuştu. Başına geçmek zaman yetiştirme olan 5G teknolojilerinden olan mmWave uzun düzenlilik ve ayrıca milimetre boyutlarında dalgalanma boyu aracılığıyla çok daha hızlı bir 5G deneyimini kullanıcılara sunmayı hedefliyor. Galaxy A71s 5G, SM-A716V sürüm numarası aracılığıyla listelerde yerini belirlemek edilmişti ve ayrıca şu anda A51s’e ait olduğu görüş edilen SM-A516V etiketini taşıyan bir üreticisi Geekbench,Wi-Fi Alliance web sitesinde ve ayrıca NFC forumunda görüldü.

A51s 5G

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Telefonun bazı yaklaşım özelliklerini Geekbech’te görmek uygulanabilir. A51s 5G gücünü Snapdragon 765G yonga setinden alacak ve ayrıca 6GB RAM’e yaratıcı kesinlikle olacak. Telefon sıradışı birincil etkinlik skoru olarak 622 puana ve ayrıca inanılmaz birincil etkinlik skoru olarak 1928 puana yaratıcı. Samsung Galaxy A51s 5G kutusundan Android 10 sürümü aracılığıyla çıkıyor. Wi-Fi Alliance listelerinde telefonun çift bantlı Wi-Fi bağlantısını destekleyeceği bilgisi uyarı çekti. Sonuçta NFC forumunda bekleyebileceğimiz üzere telefonun NFC desteğine yaratıcı olacağı görüldü. A51s 5G’nin selefine bağlı olarak yükseltmeler içerse parlak çeşitli özelliğinin eşdeğer olmasını bekleyebiliriz. Samsung vasıtasıyla telefonun incelemek tanınmış ancak açıklanmadı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A51s 5G listelerde yerini aldı! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply