Samsung Galaxy A52 4G modeli Geekbench’te görüldü

Samsung Galaxy A52 4G modeli Geekbench’te görüldü

Samsung, taze yılda çıkarmayı planladığı Galaxy A52 4G, Geekbench istatistikler tabanında tanınan. Sonuç olarak cihazın bazı mekanik de ortaya çıkmış oldu.

İlginizi çekebilir: TP-Link RE605X menzil genişletici inceleme | Cansız yetki alanı sorununa Wi-Fi 6 destekli ölçü!

Taze yıla anında bir giriş yolu yapmayı planlayan Güneye doğru Koreli yenilik devi, 2021’in başlarında taze amiral gemisi Galaxy S21 serisini yakın Galaxy A serisine de taze üyeler kazandırmaya oyalanmak edecek. Hizmet sağlayıcı, arasında sektör mantıklı telefon pazarındaki hâkimiyetini için savaşmak istiyor.

Dönüştürme rakamları aracılığıyla gerçekten tavsiye çeken Galaxy A serisinin taze üyesi Galaxy A52 4G, kurucu olduğu bazı özellikler etkinlik testinin gözden geçirmek sayfasında kendisini gösterdi. SM-A525F sürüm numarasına kurucu olan ekipman, gücünü Snapdragon 720G işlemciden alacak. Qualcomm’un kim 8 çekirdekli işlemcisinin izle hızı 1,8 GHz kesinlikle olacak. Teklif aynı şekilde 8 GB RAM tesis alacak.

Samsung Galaxy A52 4G, Geekbench testinde tuhaf çekirdekte 549, sayısız çekirdekte 1.704 kredi notu aldı. Ekipman, Android 11 tabanlı One UI aracılığıyla birbirleriyle kullanıcılarına sunulacak. Geekbench’te ortaya çıkan bilgiler ile çevrili tesis almasa da telefonun 128 GB dâhili depolama alanı alanına kurucu olacağı da anahtar kelime ediliyor.

Samsung Galaxy A52

Samsung Galaxy A52 4G, 5G’li modelini geçti

Geekbench skorlarına bakıldığında Galaxy A52’nin 4G modeli, hem tuhaf hem de inanılmaz çekirdekli testlerde 5G’li modelin çevresinde daha uzun sonuçlar ödünç almak etti. Bunu söyledikten sonra iddia konusu araçlar ancak prototip halde olduğunu yanı sıra sonuçlandırmak tüketici deneyimlerinde değişir göstereceğini belirmek gerekiyor.

Iddia konusu mantıklı telefonun 4G yanı sıra 5G versiyonları ile çevrili yonga seti yanı sıra RAM miktarı hariç her türlü bir değişir olup olmayacağı ancak netlik kazanmadı. Bunu söyledikten sonra tahminlere bağlı olarak icat yanı sıra çeşitli diğer özelliklerinin benzer olması bekleniyor.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A52 4G modeli Geekbench’te görüldü

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply