Samsung Galaxy A52 4G özellikleri ve fiyatı – Hardware Plus

Samsung Galaxy A52 4G özellikleri ve fiyatı – Hardware Plus

Güneye doğru Koreli ilerleme şirketi Samsung, Galaxy A52 4G modelini uzun değil tanıtacak. Toparla sızıntılar telefonun, bütün yöntem özelliklerini ve fiyatını ortaya çıkardı.


Ziyaret isteyebilirsiniz: Başına bütçeye pozitif Android telefonları, önemli ölçüde Hepsiburada üzerinden topla için tıklayınız.


Dünyanın en dönüşüm yapan bilge telefon yaratıcı Samsung, 2021 yılına hemen bir giriş yolu yaptı. İlk olarak amiral gemisi Galaxy S21 ailesini tanıtan sağlayıcı, hemen şimdi ise mantıklı modellerle karşımıza çıkıyor. Şirketin telefon satışlarının önemli bir kısmını, giriş yolu ve ile çevrili Eğitim sınıfı modeller oluşturuyor. Kim modeller önemli ölçüde pozitif fiyatıyla, tüketicilerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Kim ile çevrili Eğitim sınıfı modellerden bir birey olan Galaxy A serisi, şirketin en istisnai olarak özlemek edilen telefonlarından bir birey. Şu anda kim serinin 2021 versiyonu Samsung Galaxy A52 4G olay. Uzun değil tanıtılacak telefonun, yöntem özellikleri ve oran bilgisi ortaya sonuç. İşte telefon yaklaşık bildiğimiz her neyse.

Samsung Galaxy A52 4G özellikleri ve fiyatı

Samsung Galaxy A52 4G, Güneye doğru Koreli ilerleme devinin ile çevrili sınıfa konumlandırdığı bir varyasyon. Telefon, işlemci çipi olarak Qualcomm vasıtasıyla geliştirilen Snapdragon 720G modelini kullanıyor. Ortasında sınıfa konumlandırılan kim işlemci çipi, önemli ölçüde Redmi Note 9S ve Note 9 Pro modellerinde kullanılıyor. 8 GB RAM aracılığıyla servet varyasyon, 128 GB depolama alanı alanına kurucu gidiyor. Gözünde canlandırmak vasıtasıyla ise 6,5 inç, 60 Hz Super AMOLED bir ekrana kurucu gidiyor. Samsung kişiye özel ekranlarını üreten bir sağlayıcı olduğu için anında anında başına modelinde AMOLED göster kullanmaktan çekinmiyor. 32 MP yüz kameraya kurucu A52 4G, 64 MP ciddi kameraya ayrıca 12 MP ve 5 MP’lik üçlü kameraya kurucu. Telefonun 4,500 mAh bataryası ise 25 W hemen ima etmek desteğine kurucu. 4G karşılık destekleyen modelin, daha detaylı özelliklere kurucu 5G versiyonu da gidiyor. Farklı renkler seçenekleri mavi, lavanta, beyaz renkli ve karanlık. 400 para bandından bir göz atın yapması demek telefon, maalesef ülkemizde uygulanan  vergilerle beraber gerçekten {pahalı} gidiyor. Konuyla stresli taze gelişmeler için takipte güçlü…


Önemli ölçüde bkz isteyebilirsiniz: Oppo Reno5 Pro Plus global lansmanı yaklaşıyor


 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A52 4G özellikleri ve fiyatı – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply