Samsung Galaxy A52 5G, Geekbench’te görüntülendi!

Samsung Galaxy A52 5G, Geekbench’te saygı duyulan!

Samsung, şirketin son zamanlarda arasında kısım telefonu gidiyor olan 5G etkileşim destekli Galaxy A52 ileri çalışmalarını sürdürüyor. Cihazın halefi olan Samsung Galaxy A51, 2019’un varyasyon ayında piyasaya sürülmüştü. Galaxy A51‘in 5G sürüm ise kim yılın Nisan ayında kullanıcılara tanıtıldı. Şu anda ise Galaxy A52 5G, Geekbench 5 testinde saygı duyulan.


İlginizi çekebilir: Oppo Reno 5 serisi, 65W hemen suçlama desteği aracılığıyla servet!


Samsung Galaxy A52 5G, Geekbench’ten tam olarak nasıl bir skor aldı?

Samsung Galaxy A52 5G, Geekbench testinde tekli çekirdekte 298, sayısız çekirdekte ise 1001 derecelendirme aldı. Aynı şekilde Geekbench‘te cihazla gergin pek istisnai olarak son zamanlarda açıkla da ortaya sonuç. Kıyaslama veritabanına bağlı olarak makine, 6 GB RAM aracılığıyla servet ve ayrıca Android 11 tabanlı OneUI arayüzünü kullanacak. Cihazın genel bakış kodu, Adreno 619 GPU‘sunun bulunacağını gösteriyor. Aynı şekilde telefonun Qualcomm‘un 1.8 GHz’de katip 8 çekirdekli bir işlemci çipi aracılığıyla geleceği de listelendi. Kim verilere bağlı olarak Galaxy A52 5G, Snapdragon 750 yonga seti aracılığıyla tanıtılacak. Şimdilik makine kabaca bildiğimiz strateji kalite detayları bunlar.

Bazı söylentilere bağlı olarak ise son zamanlarda cihazda elektronik kamera ve ayrıca batarya tarafında büyük iyileştirmeler bulunacak. Halefi olan Galaxy A51‘in strateji sorunları da kim cihazda düzeltilecek. Genel olarak Geekbench sonuçlarının ardından son zamanlarda sızıntılar aracılığıyla cihazların strateji ve ayrıca tasarımsal detayları belli yer almak. Kim sebeple bölgesel dönem içerisinde makine kabaca çok daha fazlası faktör öğreneceğimizi görüş ediyoruz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A52 5G, Geekbench’te görüntülendi!

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply