Samsung Galaxy A52 5G özellikleri FCC sertifikasyonunda ortaya çıktı –

Samsung Galaxy A52 5G özellikleri FCC sertifikasyonunda ortaya çıktı –

Samsung Galaxy A52 5G, sonuçlandırmak dönemde TENAA yanı sıra 3C tercih Çinli regülasyon kurumlarında ortaya çıkmıştı. Benzer şekilde cihazın bazı özellikleri de Bluetooth SIG yanı sıra Wi-Fi Alliance sertifikasyon platfortmlarının kayıtlarından sızmıştı. Şu anda ise ABD Hükümet çağrı Komisyonu (FCC)’dan göstermek aldı.


Git isteyebilirsiniz: Samsung Galaxy F62 modelinin geri tasarımı, tarih yüzüne çıktı!


Samsung Galaxy A52 5G’nin ortaya çıkan yaklaşım özelliklerine bakalım

Abhishek Yadav‘ın Tweet’ine bağlı olarak SM-A526B sürüm numaralı bir Samsung telefon FCC’den göstermek aldı. Kim sürüm numarası daha eski sızıntılara bağlı olarak, Galaxy A52 5G telefonuna ait. Hindistan’da da SM-A525F/DS sürüm numarasıyla Galaxy A52’nin 4G versiyonu göstermek aldı.

Sızıntılara bağlı olarak Samsung Galaxy A52 5G, gücünü Qualcomm Snapdragon 750G patates cipsi setinden alacak. Bunun yakın delikli elektronik kamera yapısında, 6.5 inç AMOLED FHD+ bir ekrana kurucu kesinlikle olacak. Telefonun 4G versiyonunda ise Snapdragon 720G çipseti kesinlikle olacak. Aynı şekilde iyi bir fikir telefon, kullanıcılara 8GB RAM yanı sıra 128 GB’a {kadar} depolamak alanı vadediyor. Galaxy A52 5G modelinin ciddi kamerası 64 MP olan 4’lü bir geri elektronik kamera yapısına kurucu olması muhtemelen. Selfie kamerası tarafında ise ancak bir Beceriler kolay erişilebilir kesinlikle değil. Sızıntılara bağlı olarak telefon 15 W aracılığıyla sarj olabilen 4.500 maH kapasiteli pile kurucu kesinlikle olacak. Benzer şekilde karanlık, beyaz renkli, menekşe yanı sıra mavi farklı renkler alternatifleriyle piyasaya çıkacak.

Sonuçta cihazın 4G yanı sıra 5G modelinin mart ayının ortalarına verimli piyasaya çıkması bekleniyor. Galaxy A52 4G’nin 444 para, Galaxy A52 5G modelinin ise 553 para fiyatlardan satılması beklentisi sahip olmak.


Hepsiburada.com iyi bir fikir telefon satın alma listemize buradan bakabilirsiniz.

Trendyol.com satın alma listemize buradan bakış atabilirsiniz.


 

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Samsung Galaxy A52 5G özellikleri FCC sertifikasyonunda ortaya çıktı –

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply