Samsung Galaxy A52 5G TENAA üzerinde görüntülendi!

Samsung Galaxy A52 5G TENAA üzerinde saygı duyulan!

Samsung Galaxy A52 5G aracılığıyla alakalı son zamanlarda bilgiler ortaya çıkmaya peşini bırakmamak, sürdürmek. Ile çevrili seviyeye konumlandırılan iyi bir fikir telefon TENAA üzerinde saygı duyulan.


İlginizi çekebilir; Honor V40, son zamanlarda yaratılış GPU Turbo X teknolojisine kurucu kesinlikle olacak


Samsung Galaxy A52 5G TENAA’da listelendi!

Samsung iyi bir fikir telefon yelpazesini genişletmeye peşini bırakmamak, sürdürmek. Çok daha fazlası kullanıcıya elde etmek için sert proje harcayan Güneye doğru Kore devi, erişilebilir serilerine son zamanlarda üyeler kazandırmaya çalışıyor. Galaxy A52 5G sürüm aracılığıyla kullanıcılarını karşılamaya hazırlanan iyi bir fikir telefon yapımcı, aldığı sertifikalar aracılığıyla başına başarıyla geçti zaman cihazı çıkarmaya bir eylem daha yaklaşıyor. Sonuçta TENAA üzerinde görüntülenen iyi bir fikir telefon için {artık} çıkışın istisnai olarak Yerel alan olduğu doğru yanıtlar yapıldı.

 

Icat detayları ve ayrıca bazı prosedür mekanik daha vaktinden önce sızdırılan Samsung Galaxy A52 5G, TENAA listesinde son zamanlarda bir tartışmak sunmuyor. Ayrıca her türlü bir prosedür özelliğin ortaya çıkmadığı listelemenin kesinlikle hiçbir şey sunmadığını söylemek uygunsuz olmaz. 6.5 inçlik Infinity-O AMOLED göster aracılığıyla kullanıcılarını karşılamaya hazırlanan iyi bir fikir telefon, göster içi başparmak izi okuyucusuna kurucu kesinlikle olacak. İçerisinde tesis alacak işlemci çipi konusunda kapat bir Beceriler ancak ortaya çıkmazken, cihazın Qualcomm yapımı Snapdragon 750 aracılığıyla piyasaya çıkacağı spekülasyon ediliyor. Geri tarafta dörtlü elektronik kamera sistemi aracılığıyla piyasaya çıkması amaçlanan iyi bir fikir telefonun şiddetli kameranın 64 MP değerinde olacağı öğrenildi. Android 11 arayüzü aracılığıyla bizleri karşılaması amaçlanan iyi bir fikir telefonun toparla gelişmeler aracılığıyla hep birlikte Yerel alan bir yaş içerisinde tanıtılacağı hak talepleri ediliyor. Bakalım kurumsal, son zamanlarda arasında derece 5G oluşan iyi bir fikir telefonu aracılığıyla piyasada devasa bir yere kurucu olmayı başarabilecek mi bekleyip göreceğiz.


Samsung’un son zamanlarda telefonunu demek istemeyen okurlarımıza ısmarlama oluşturduğumuz ücret etkinlik odaklı iyi bir fikir telefonlara, Hepsiburada ve ayrıca Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz!


 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A52 5G TENAA üzerinde görüntülendi!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply