Samsung Galaxy A52 5G yeni sertifikalar almaya devam ediyor!

Samsung Galaxy A52 5G yeni sertifikalar almaya devam ediyor!

Samsung Galaxy A52 5G stil için {artık} desteklemek sayıma geçildi. Firmanın arasında ölçüde pratik telefonu 3C platformunda sertifikalandırıldı.


İlginizi çekebilir; Apple MacBook aracılığıyla çeşitli diğer Apple cihazlarını kablosuz suçlamak edebilecek bir lisans aldı!


Samsung Galaxy A52 5G modelinin sunacağı suçlamak desteği öğrenildi!

Samsung yeni yılın gelişi aracılığıyla birbirleriyle pratik telefon serilerine yeni üyeler kazandırmaya devam ediyor. Başına seviyeye ideal pratik telefon geliştiren Güneye doğru Kore devi, Galaxy A52 5G modelini piyasaya sürmeye organize etmek. Arasında seviyeye konumlandırılan pratik telefon aracılığıyla alakalı başına başarıyla geçti tarih yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Oluştur detayları sızdırılan makine geçtiğimiz günlerde Geekbench ileri görüntülenmişti. En kısa sürede itibariyle 3C platformunda da listelenen pratik telefonun, kullanıcılarına sağlayacağı anında suçlamak desteği resmiyete kavuştu. 3C‘de olanaklar banliyö bölgesi sertifikaya bağlı olarak 15W suçlamak desteğine kurucu kesinlikle olacak pratik telefon, arasında ölçüde ekipman için fakir sayılabilecek bir gerçekten değer aracılığıyla piyasaya çıkacak.

Samsung Galaxy A52 5G


Seçim çeşitler Samsung ürünleriyle çok kendi ekosisteminizi geliştirmek isterseniz sizler için oluşturduğumuz listelere, Hepsiburada yanı sıra Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.


Hem 5G hem de 4G oluşan Bir çift varyasyon aracılığıyla piyasaya çıkacak pratik telefonun, 4G oluşan stil için kesinleşen bir tren ortaya çıkmadı. Yine de tahminlere bağlı olarak 4G versiyonunda özdeş değerlere kurucu olması bekleniyor. Snapdragon 750G işlemcisinden gücünü alacak olan Samsung Galaxy A52 5G, 6 GB RAM kapasitesi aracılığıyla piyasaya çıkacak. Android 11 arayüzü aracılığıyla kullanıcılarını karşılaması demek pratik telefonun, 6.5 inçlik delikli gözünde canlandırmak teknolojisi aracılığıyla piyasaya çıkacağı öğrenildi. Başına başarıyla geçti tarih aldığı tren sayısını arttıran pratik telefonun mahalle bir zamanda tanıtılacağı görüş ediliyor. Bakalım organizasyon arasında ölçüde pratik telefon rekabetinde öne çıkmayı başarabilecek mi bekleyip göreceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A52 5G yeni sertifikalar almaya devam ediyor!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply