Samsung Galaxy A52 basın görselleri sızdı – Hardware Plus

Samsung Galaxy A52 basın görselleri sızdı – Hardware Plus

Samsung Galaxy A52, şirketin daha kabul edilebilir 5G telefonu Galaxy 52 basına sızdı. Sağlayıcı ekstra ulaşılabilir 5G ekipman için çalışıyor.

Samsung Galaxy A52

Samsung’un en taze 5G telefonu olan Galaxy A52, bu gece çeşitli basın görseliyle sızdı. Sağlayıcı bir yandan S yanı sıra Note serisi iyilik en uygun ölçüde araçlar çıkarsa da Çinli rakipleriyle baş edebilmek için, taze teknolojileri daha faydalı fiyata sunduğu ürünler çıkarmaya peşini bırakmamak, sürdürmek.

Tasarımı

samsung galaxy a52

Görebileceğiniz üzere telefon selefi A51 5G aracılığıyla son derece karşılaştırılabilir hatlara kurucu. Video kamera çıkıntısında bir sayı ilerleme bulunurken gözle görülür garip varyasyon başına lensin daha bildirmek çeken bir halka sağa koymak olması. Geliştirmek dili Samsung’un, toparla dönemlerde amiral gemisi telefon tasarımlarına gibi görünür. Kim da telefona kurucu kullanıcıya daha Premium bir deneyim veriyor.


İlginizi çekebilir: OnePlus 9, başlangıçta kez dinamik olarak algılanan!


Dinamikler

samsung galaxy a52Samsung Galaxy A52 geçmiş modele istisnai olarak benzese de bazı ufak oluştur detaylarına kurucu. 159,9 cm uzunluğa, 75,1 cm genişliğe kurucu olan telefon 8.4 mm de kalınlığa kurucu. 6,53 inç ekrana kurucu modelde ekrana gömülü başparmak izi hedef pazar yanı sıra ekranın en uygun tarafında yırtmak şeklinde bir elektronik kamera konumlandırılmış durumda. 3.5 mm kulaklık girişine kurucu olan telefon, önemli ölçüde elinizde hali hazırda kaliteli bir kablolu kulaklık bulunuyorsa ilginizi çekebilir. Telefonun geri tarafında plastik eleman bulunurken kenar çerçeveler ise metalden oluşuyor.

Potansiyel olarak fiyatı

Galaxy A51 5G, 499 $ para iyilik bir fiyatla satışa sunulmuştu. Birbirlerine ne {kadar} benzeyen Bir çift ekipman olduklarını düşünürsek Samsung Galaxy A52 5G için de karşılaştırılabilir bir ücret niyet etmek uygunsuz olmaz. Daha ziyade kabul edilebilir olması amaçlanan ticari mal maalesef para kurumak + vergiler eklenince o {kadar} da kabul edilebilir olmayacaktır gelişmeler için takipte cesur.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A52 basın görselleri sızdı – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply