SAMSUNG GALAXY A52 İNCELEME | Merak edilen telefon! – Hardware Plus

SAMSUNG GALAXY A52 İNCELEME | Merak edilen telefon! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A52 incelemesiyle karşınızdayız. 4.000 TL fiyatla satışa sunulan bunu söyledikten sonra 3.800 civarına düşen Galaxy A52’nin detaylarına bakıyoruz.


İlginizi çekebilir; Hangisi Daha İyi Resim Çekiyor? Redmi Note 10 Pro mu, yoksa Samsung Galaxy A52 mi?


SAMSUNG GALAXY A52 İNCELEME | Merak edilen telefon!

Samsung Galaxy A52 dinamikler

Samsung Galaxy A52 8.4 mm inceliğinde ve ayrıca 189 büyükbaba ağırlığıyla beraber olay. Çerçevesi ve ayrıca arkası plastik olarak seçilen Galaxy A52’nin tutuş hissiyatı ise muhteşem. Daha önce hiç başparmak izi bırakmayan ve ayrıca sessiz bir birlikte çalışmak vadeden üreticisi, garip elle sessiz kullanılabilir yapıda.

Gözünde canlandırmak Mekanik

6,5 inç boyutunda ve ayrıca Super AMOLED tahta kullanan Samsung Galaxy A52, 90 Hz tazeleme hızı da sunuyor. Gorilla Glass 5 aracılığıyla korunan göstermek, 800 nit parlaklığa {kadar} çıkarken, çevrimiçi video ve ayrıca organizasyon keyfinizde inanılmaz şekilde gerçekten iyi (PL) vakit geçirmenizi de sağlıyor. Ağız kısmında epeyce yapı kalıyorum üründe keşfetmek çentik kısmı da elde edilebilir.

Bileşenler Mekanik

Gücünü Qualcomm Snapdragon 720G’den banliyö hazır 8 GB bellek ve ayrıca 128 GB depolama alanı alanı da olanaklar alıyor. Hibrit SIM seçeneği bulundu hazır anında SIM yuvasını dilerseniz SD hafıza kartı alanı olarak da kullanabilirsiniz. Ben kullanırken 256 GB bir hafıza kartı kullandım ve ayrıca önemli önemli depolama alanı rahatlığını da yaşadım.

Video kamera Mekanik

Video kamera tarafına geldiğimizde ise 64 MP değerinde ve ayrıca OIS destekli bir video kamera dörtlüsü aracılığıyla geldiğini söyleyelim Samsung Galaxy A52’nin. Değerli kameralar olarak 12 MP önemli perspektif, 5 MP makro ve ayrıca 5 MP değerinlik sensörü olanaklar alıyor. 4K 30 fps, 1080p 60 ve ayrıca 30 fps ateşleme yapabilen cihazda 1080p 60fps ve ayrıca 4K 30fps çekimlerde onarım işleri çalışmıyor. Yüksek kalite olarak da önemli ölçüde gelişmeler gördüğümüz Galaxy A serisinde bir amiral tekne kalitesinde başlangıç ​​aşaması ve ayrıca arka uç video kamera performansı sunduğunu göstermek gerekir. 32 MP başlangıç ​​aşaması kamerası da 4K ateşleme yapabildiğinin de altını çizelim.

Çeşitli diğer özellikler

Uzmanlık olarak stereo ses hoparlörü barındıran hazır anında ses hoparlörü ahizeden kullanıldığı için doğru bir çevresel gürültü deneyimi olmasa da mono olanların önünde etkinlik sunabiliyor evet. IP67 sertifikası ise kim telefonu en türünün tek örneği kılan noktalardan bir birey.

Batarya ve ayrıca ima etmek noktasına geldiğimizde 4.500 mAh batarya kullanan Samsung Galaxy A52, 25 Watt’a {kadar} ima etmek desteği sunsa da kutudan 15 Watt tercih günümüzde neşeli bir değerde ima etmek aleti koymuş. Sebebini bilemiyorum fakat aptal elbet 🙂

Bunu söyledikten sonra geleneksel olarak baktığımızda Samsung Galaxy A52, tasarımı ve ayrıca sunduğu özellikler aracılığıyla 3.500 – 4.000 TL bandının en muazzam cihazlarından bir birey olmayı başarıyor. Ben keyifle kullandığımı göstermek dilek.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: SAMSUNG GALAXY A52 İNCELEME | Merak edilen telefon! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply