Samsung Galaxy A52 ve A72 5G render görüntüleri ortaya çıktı!

Samsung Galaxy A52 ve A72 5G render görüntüleri ortaya sonuç!

Samsung, ile çevrili Eğitim sınıfı A serisi mantıklı telefonlarını 2021 için toparla sürat yeniden modelleme sürecinde. Tonit yayınlanan sızıntı, Samsung Galaxy A52 ve A72 5G mantıklı telefonlarının otantik görüntülerini ortaya çıkardı.


İlginizi çekebilir: AMD tabanlı Samsung Exynos için son zamanlarda şarj etmek! A14’ten mükemmel mi?

Samsung Galaxy A52 5G ve A72 5G

Sanal olarak kullanıcıların beklediği, yaklaşan A serisi aracılığıyla endişeli temsilci bir duyuruydu. Açıkça da kim sırada ünlü kişilik sızıntı kaynağı Evan Blass , Galaxy A52 5G‘nin çok temsilci duran bir render görüntüsünü Twitter üzerinden paylaştı.

Selefi A51 5G aracılığıyla karşılaştırıldığında, yüz kısımları son derece eşdeğer gözüküyor. Arka uç taraftaki video kamera düzenlemesi ve sensörlerin yerleştirilmesi eyalet konusu olduğunda tasarımdaki farklılıklar kendini gösteriyor. Taze geliştirmek, video kamera dizilimini Koreli şirketin çeşitli diğer son zamanlarda cihazlarıyla gözlemlemek hale getiriyor. Kim da şirketin son zamanlarda geliştirmek dilini benimsediğini gösteriyor.

Aynı şekilde Blass, daha erken de gördüğümüz Galaxy A72 5G‘nin doğru bir yüz görüntüsünü de paylaştı. İki telefonun tasarımları birbirine o {kadar} yerel ki, size bunun benzersiz bir üreticisi olduğunu söylemeseydik, iddiaya göre ancak A52 olduğunu varsayabilirdiniz.


İndirimli ve faydalı ürünleri, sizin için HepsiBurada üzerinden listeledik.


Galaxy A52 5G, geçtiğimiz on yıl Geekbench’de Snapdragon 750G işlemci çipi aracılığıyla ortaya sonuç. Hepsi birden bir kalifiye, telefonun 15W şarjı destekleyeceğini bize bildirdi. Kim telefonlar çevresinde hatta daha fazla ayrıntı kısaca zaman yüzüne çıkacaktır, kim yüzden bizi bağlı kalarak etmeye ısrar teslim almak.

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Samsung Galaxy A52 ve A72 5G render görüntüleri ortaya çıktı!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply