Samsung Galaxy A52 ve Galaxy A72 duyuruldu! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A52 ve Galaxy A72 duyuruldu! – Hardware Plus

Toparla dönemde istekli ile çevrili büyüklük telefonlarıyla bildirmek çeken Samsung, 2021 varyasyon Galaxy A serisini duyurdu. Samsung Galaxy A52 ve A72 modelleri, yaratıcı olduğu uzun maliyet/etkinlik dengesiyle bildirmek çekiyor!


İlginizi çekebilir: Apple, Rusya’ya uygulamaları tanıtması için iPhone’da tesis verdi.


Samsung Galaxy A52 ve A72 {artık} temsilci: Ile çevrili seviyede mücadele kızışıyor!

Etkili maliyet/etkinlik seviyesiyle bildirmek çeken Galaxy A serisi, Şubat’ta duyurulan Galaxy A32 aracılığıyla yenilenmeye başlamıştı. Serinin demek taze modelleri Samsung Galaxy A52 ve Galaxy A72 de geçici dönem sonradan tanıtıldı. Ile çevrili-en uygun seviyeye hitap eden ekipman, selefine kıyasla kapsamlı tasarlamak değişikliklerine yaratıcı. Yüz bölümde Infinity-O delikli gözünde canlandırmak konsepti korunurken, uzun gözünde canlandırmak/fiziksel beden oranı gözlerden kaçmıyor. Polikarbon geri bölümde ise gövdeyle bağlı kalarak renkteki video kamera sistem bildirmek çekiyor.

samsung galaxy a52

Samsung Galaxy A52 yönler ve fiyatı

Samsung Galaxy A52, 6.5 inç boyutundaki Full HD+ Super AMOLED bir gözünde canlandırmak aracılığıyla olay. 90Hz tazeleme hızına yaratıcı gözünde canlandırmak Gorilla Glass 5 aracılığıyla korunurken, gözünde canlandırmak 6 optik başparmak izi okuyucuyla donatılıyor. Samsung Galaxy A52’nin işlemci çipi tarafında ise Meslekler daha ziyade değişiyor. Cihazın Tavuk versiyonu gücünü Snapdragon 720G 4G işlemciden alırken, bazı pazarlar için Snapdragon 750G 5G işlemcili bir muadili da elde edilebilir. 4/6/8 GB RAM ve 128/256 GB depolamak seçenekleri ise microSD hafıza kartı desteğiyle zenginleşiyor.

Dörtlü geri video kamera tarafında ise en uygun büyüklük cihazları aratmayacak kalitede bir algılama birimi paketi tesis alıyor. 64 MP çözünürlüklü Sony IMX682 ciddi video kamera OIS desteğiyle donatılırken; 12 MP ultra önemli pozisyon, 5 MP makro ve 5 MP yoğunluk sensörleri ile gel ediyor. Benzer şekilde 32 MP çözünürlüklü başlangıç ​​aşaması video kamera da geri video kamera seç 4K/30 FPS çevrimiçi video kaydı yapabiliyor.

4.500 mAh kapasiteli bataryaya yaratıcı olan Samsung Galaxy A52, 25W anında ima etmek desteğiyle beraber olay. Fakat cihazın kutusundan 15W’lık bir adaptörle çıktığını belirtelim. Galaxy A52’nin çeşitli diğer prosedür özelliklerini de IP67 sertifikası, NFC, stereo ses hoparlörü, One UI 3.1 arayüzü ve Android 11 çalışma sistemi oluşturuyor. Ülkemizde Nisan ayının ortalarında vitrine çıkacağı detaylı telefonun Uluslararası fiyatı ise 350 Euro. 

samsung galaxy a72

Samsung Galaxy A72 yönler ve fiyatı

Serinin elde edilebilir sıradağlar sürüm Samsung Galaxy A72 ise Galaxy A52 modeline kıyasla gözünde canlandırmak, video kamera ve batarya tarafında farklılıklar barındırıyor. 6.7 inç Full HD+ Super AMOLED gözünde canlandırmak, 90Hz iyileştirme hızı ve başparmak izi desteğini sürdürüyor. İşlemci tarafında Qualcomm Snapdragon 720G korunurken, 6/8 GB RAM ve 128/256 GB depolamak seçenekleri sunuluyor. Benzer şekilde microSD hafıza kartı desteği de yerini koruyor.

Dörtlü geri kamerada OIS destekli 64 MP ciddi video kamera, 12 MP ultra önemli pozisyon ve 5 MP makro video kamera işlem. Yine de kim noktadaki farkı 8 MP’lik telefoto video kamera oluşturuyor. 3x optik ve 30x Super Zoom teknolojisine yaratıcı sensörde de OIS desteği elde edilebilir. 5.000 mAh’lik bataryanın 25W anında ima etmek desteği ise unutulmamış.

Tavuk’de Nisan ayının başında satışa sunulacağı belirtilen Samsung Galaxy A72, 450 Euro fiyata yaratıcı gidiyor. Nihayet Galaxy A serisinin bütün bütün modellerinin asgari 3 modeli güncellemesi ve 4 uzun yıllar güvenlik ve güvenlik güncellemesi alacağını belirtelim.

Son zamanlarda Galaxy A serisinin Tavuk fiyatları duyruldu!: Samsung Galaxy A72 ve Galaxy A52 Tavuk fiyatları duyuruldu!

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A52 ve Galaxy A72 duyuruldu! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply