Samsung Galaxy A52s tanıtıldı! İşte Galaxy A52s’in tüm özellikleri ve fiyatı!

Samsung Galaxy A52s tanıtıldı! İşte Galaxy A52s’in tüm özellikleri ve fiyatı!

Samsung‘un taze 5G destekli sürüm Samsung Galaxy A52s tanıtıldı. İşte Samsung Galaxy A52s tüm özellikleri ve fiyatı.

Samsung‘un bir süredir beklenilen sürüm Galaxy A52s bir noktada tüm özellikleri aracılığıyla hep birlikte tanıtıldı. Çeşitli gündür potansiyel olarak özelliklerini duyduğumuz Samsung Galaxy A52s, bu akşam bu nedenle 17 Ağustos’ta İngiltere‘de gerçekleşen bir verimlilik aracılığıyla duyuruldu. İşte karşınızda Samsung’yun taze orta-yüksek dahil sürüm Galaxy A52s.


İlginizi Çekebilir: Xiaomi Mi Mix 4’ün temsilci karton açılım videosu yayımlandı!


Samsung Galaxy A52s tüm özellikleri!

Samsung‘un daha erken harika edilen modellerinden birisi olan Galaxy A52s bu akşam gerçekleşen lansmanda tüm özellikleri aracılığıyla duyuruldu. İlk olarak 6.5 inç büyüklüğündeki Infinity-O AMOLED ekranı aracılığıyla karşımıza çıkan Galaxy A52s, kim ekranda 120Hz iyileştirme hızı ve FHD+ çözünürlüğünde görüntüler sunuyor. Yine başlangıç ​​aşaması tarafında 32MP‘lik bir selfie kamerası taşıyan Samsung Galaxy A52s, bütün dürüstlüğümle kaliteli görüntüler kaydetmenize olanak sağlıyor.

Arka uç tarafında dörtlü video kamera grubunu taşıyan Galaxy A52s, şiddetli video kamera olarak 64MP‘lik OIS destekli bir algılama birimi kullanıyor. Kim sayede gündüzleri daha net, geceleri daha harika fotoğraflar çekebilen kim video kamera, hızlı bir şekilde yakın 12MP‘lik 123 ölçüde ultra büyük açılı sensörü taşıyor. Ayrıca 5MP‘lik bir makro video kamera ve yine 5MP‘lik bir telefoto kameraya yaratıcı olan Galaxy A52s, kıkırdama yöntem, sıradışı ateşleme, karanlık yöntem iyilik sayısız karakteristik aracılığıyla kusursuza mahalle bir video kamera deneyimi sunuyor.

samsung galaxy A52s

Performansını Qualcomm vasıtasıyla geliştirilen Snapdragon 778G yonga setinden hinterlandı Samsung Galaxy A52s, kim işlemciyi 6GB RAM bellek aracılığıyla destekliyor. 128GB depolama alanı aracılığıyla hep birlikte itibaren Galaxy A52s, enerji anlamda gücünü 4500mAh‘lik bataryasından alıyor. Kim bataryayı 25W derhal suçlama desteği aracılığıyla özgürce doldurabilen Galaxy A52s, çalışma sistemi tarafında Android 11 tabanlı OneUI 3.1 sürümünü kullanıyor.

5G, NFC, Dolby Atmos iyilik sayısız karakteristik aracılığıyla hep birlikte itibaren Galaxy A52s, hepsi birden IP67 sertifikası aracılığıyla suya (30 an sırasında 1 metreye {kadar}) ve toza güç gösteriyor. Bunlara ek olarak cihazın 8GB RAM ve 256GB depolamaya yaratıcı ek bir modelinin olduğu da söyleniliyor.

samsung galaxy A52s

Samsung Galaxy A52s fiyatı!

Gelelim kim {kadar} ilgi çeken Galaxy A52s‘in fiyatına. Awesome Black, Awesome White, Awesome Mint ve Awesome Violet aslında olmak üzere 4 özel farklı renkler seçeneği aracılığıyla itibaren Samsung Galaxy A52s, 409 Euro oran etiketine yaratıcı. Kısa ömürlü kura bağlı olarak 4000 TL civarı bir fiyatla tanıtılan Galaxy A52s, ülkelerin gelir vergisi dilimlerine bağlı olarak fiyatında değiştir gösterecek.

24 Ağustos’ta Samsung’un temsilci web sitesinde başlangıç ​​aşaması satın alma aracılığıyla satılacak olan Galaxy A52s, 3 Eylül‘den gelen dağıtılmaya başlanılacak. Tipik olarak Galaxy A52s inanılmaz inanılmaz yeter özellikler sunuyor. Siz Galaxy A52s‘i tam olarak nasıl buldunuz? Fikirlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

samsung galaxy A52s

Galaxy A52s strateji özellikleri!

  • Gözünde canlandırmak: 6.5 inç, Infinity-O AMOLED, 120Hz, FHD+
  • İşlemci: Snapdragon 778G
  • RAM: 6GB
  • Depolama alanı: 128GB
  • Başlangıç ​​aşaması Elektronik kamera: 32MP
  • Arka uç Elektronik kamera: 64MP + 12MP + 5MP + 5MP
  • Batarya: 4500mAh
  • İşletim Sistemi: Android 11 tabanlı OneUI 3.1
  • Çeşitli diğer: 5G, NFC, IP67, Dolby Atmos

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A52s tanıtıldı! İşte Galaxy A52s’in tüm özellikleri ve fiyatı!

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply