Samsung Galaxy A53 5G’de Kullanılacak İşlemci Belli Oldu!

Samsung Galaxy A53 5G’de Kullanılacak İşlemci Belli Oldu!

Samsung’un başarısında muazzam bir yere kurucu olan Galaxy A serisinin popüler üyesi Galaxy A52’nin taze tasarım Galaxy A53 5G kabaca birkaç hak talepleri ortaya atılmıştı. Mahalle zamanda tanıtılması demek telefondan itibaren sonuçlandırmak haber, cihazda kullanılacak işlemcinin Samsung’un Exynos işlemcilerden bir birey olacağını doğruluyor.

5G Desteği aracılığıyla Olay!

Google Play veritabanında ortaya çıkan Samsung Galaxy A53 5G’de, geçmiş nesilde olduğu seç Qualcomm imzalı bir yonga seti kullanılmayacak. Daha ziyade Samsung tarafı tercihini Exynos 1200 işlemciden yana kullanmış. Şirket önemli ölçüde S20 serisinde olarak kullanılmak için üretildi Exynos 990 işlemcisi aracılığıyla farklı talihsizlikler yaşamış yanı sıra kullanıcılar Exynos 990’dan bundan sonra tanıtılan Exynos 2100 yanı sıra Exynos 2200 yonga setlerine kurucu cihazlara daha çekimser yaklaşmışlardı.

Cihazın Google Play veritabanındaki bilgileri

Samsung’un Galaxy A53 5G seç muazzam bir modelde kaynak kim {kadar} şüpheli bir işlemciye olanaklar verdiği harika edilse de, Google Play veritabanında ortaya çıkan bilgilere bakılırsa kim işlemci çipi uzun kol saati hızlarına ulaşabilen ARM mimarili Cortex-A78 yanı sıra Cortex-A55 çekirdeklerine kurucu kesinlikle olacak. Exynos 990 yonga setinin yaşadığı talihsizliklerin arkasındaki en kapsamlı sebebin Samsung’un çok kendi mimarisini kullanan Mongoose çekirdekleri olduğu kabaca birkaç hak talepleri ortaya atılmıştı. Exynos 1200’de kim mimarinin kullanılmaması tamamen bir bina ve inşaat olarak değerlendirilebilir. Aynı şekilde, yenilik kulislerinde kim işlemcinin termal başarım yanı sıra etkinlik konusunda çok heyecan verici bir organizasyon çıkardığı söylentilerinin dolaştığını da belirtelim.

İşlemci konusunda olduğu seç bellek konusunda da bir düzeltme bulunuyor. Galaxy A53 5G, geçmiş modelde keşfedildi 8 GB bellekten özel olarak 6 GB bellek kapasitesine kurucu kesinlikle olacak. Samsung’un bellek kapasitesini azaltmasının arkasındaki kaynak ancak bilinmeyen.

Galaxy A53 5G’nin önden görünüşü

Bunun yakın cihazda Full HD+ çözünürlüğünde bir ekrana olanaklar verilecek yanı sıra kim ekranın piksel yoğunluğu 450 PPI (pixels per inch/ inç her piksel) kesinlikle olacak. Galaxy A52’nin 6.5 inçlik ekranında 407 PPI değerinde bir piksel yoğunluğu olduğu düşünülürse, Galaxy A53 5G’nin Galaxy A52’ye kıyasla epeyce daha çok küçük bir ekranla geleceği söylenebilir.

Android 12 ileri Samsung’un One UI 4.0 arayüzünü kullanması demek üreticisi, Galaxy A73’ten bundan sonra Samsung’un ortasında segmentteki en istekli oyuncusu muhtemelen.

Peki siz kim konuda ne düşünüyorsunuz? Sizce Galaxy A53’te Exynos işlemciye olanaklar verilmesi tam olarak bir çözünürlük mı? Düşüncelerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz. Daha fazlası için bizi gözlemlemek etmeyi unutmayın!

İlginizi Çekebilir: Samsung Galaxy A73’ün Suçlamak Hızı Ortaya Sonuç!

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A53 5G’de Kullanılacak İşlemci Belli Oldu!

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply