Samsung Galaxy A53 5G’nin Avrupa Fiyatı Ortaya Çıktı!

Samsung Galaxy A53 5G’nin Avrupa Fiyatı Ortaya Sonuç!

Samsung’un Galaxy A serisinin en uyar çeken modellerinden bir kişi olan Galaxy A52’nin halefi Galaxy A53’ün bazı mekanik Google Play veritabanında ortaya çıkmış yanı sıra ekipman kabaca çeşitli devasa bilgiye ulaşılmıştı. Samsung’un çok kendi ürettiği Exynos 1200 yonga setiyle geleceği kesinleşen Galaxy A53, İtalya’da bir e-ticaret sitesinde fiyatı aracılığıyla beraber tanımlanmış. Eğer sitede görüntülenen oran doğruysa, Galaxy A53 eski modelden daha {pahalı} gidiyor.

5G Desteği, Exynos 1200 Yonga Seti yanı sıra Dahası!

Samsung, Galaxy A52’yi 2 özel versiyonla satışa sunmuştu. Bunlardan bir kişi 5G desteğine yaratıcı olmayan sıradan Galaxy A52 yanı sıra 5G destekli Galaxy A52s modeliydi. Kim 2 sürüm arasındaki en kapsamlı değişir ise Galaxy A52’de 5G desteğine yaratıcı olmayan Snapdragon 720G işlemci çipi kullanılırken, Galaxy A52s’in 5G destekli Snapdragon 778G işlemcisine yaratıcı olmasıydı.

Galaxy A53 ise özellikle garip bir versiyonla satışta gidiyor yanı sıra 5G desteğine yaratıcı gidiyor. Samsung, yazılımsal bazı kısıtlamalar aracılığıyla daha eski modellerinde 5G özelliğini devre dışı bırakmasıyla eleştirilmişti. Eşdeğer bir durumun Galaxy A53’te yaşanması ise pek başarılabilir gözükmüyor. Zira 5G teknolojisi insan genelinde yaygınlaşmaya başladı yanı sıra cihazlarını yüksek zaman çerçevesi kullanmayı planlayan kullanıcılar için 5G desteği devasa bir standart haline geldi.

İtalya’daki oran

İtalya’da bir e-ticaret sitesinde ortaya çıkan bilgiler, cihazın 466,50 euroluk bir fiyatı olduğuna ipucu ediyor. Tahminler cihazın 450 euro civarında bir oran etiketine yaratıcı olacağı yönündeydi. İtalya’da ortaya çıkan fiyatların tahminlere Yerel alan olduğu görülüyor.

Kim oran, Galaxy A52’nin 350 euroluk incelemek fiyatından çok daha fazlası. Yine de Galaxy A53 5G’nin yine 5G destekli Galaxy A52s aracılığıyla sanal olarak özdeş fiyatta olduğunu söyleyebiliriz. Hatırlatmak gerekirse, Galaxy A52s 5G geçtiğimiz on yıl 450 euroluk bir oran aracılığıyla satışa çıkmıştı.

samsung
Cihazın potansiyel olarak tasarımı

Galaxy A52s aracılığıyla Galaxy A53’ün oran olarak kim {kadar} Yerel alan olmasının arkasındaki sebebin Samsung’un son zamanlarda seride Qualcomm işlemci çipi yerine çok kendi işlemcisini kullanması olduğu düşünülüyor. Bunun yakın Galaxy A53 5G’de, Galaxy A52 modellerinde olarak kullanılmak için üretildi 8 GB bellekten özel olarak 6 GB’lık bir bellek merkez alıyor. Bellek kapasitesindeki gerilemenin sebebi ancak tanıdık olmayan olsa da, kim değişimin fiyatları bir nebze geriye çekmiş olması başarılabilir. Ancak bazı farklılıklar hariç cihazın eski seriyle eşdeğer özellikler paylaştığını belirtelim.

Peki siz kim konuda ne düşünüyorsunuz? Galaxy A53 5G’nin fiyatını sadece nasıl buldunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz. Daha fazlası için bizi uyumlu etmeyi unutmayın!

İlginizi Çekebilir: Samsung Galaxy A53 5G’de Kullanılacak İşlemci Belli Oldu!

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A53 5G’nin Avrupa Fiyatı Ortaya Çıktı!

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply