Samsung Galaxy A53 Tanıtılmadan Satışa Çıktı! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A53 Tanıtılmadan Satışa Sonuç! – Hardware Plus

Samsung, 17 tören’ta son zamanlarda Galaxy A serisi telefonlarını duyurmaya hazırlanırken, Galaxy A53 5G’yi gündelik bir moda trendi Sırbistan’da satışta olduğu ortaya çıkmıştı ve ayrıca hemen şimdi telefonlar Kenya’daki perakendecilere de ulaşmış durumda. Tüketiciler, daha tanıtılımı yapılmayan arasında derece telefonu 45.500 KSH karşılığında Böylece 400$’a satın alabiliyorlar.


Bakmakta bonus teklifi sahip olmak: Samsung’un bir başarılı arasında derece Galaxy A telefonları kim tam hafta piyasaya çıkacak


Listelenen özellikler orta 6.52 inçlik boyutunda AMOLED 120Hz bir gözünde canlandırmak, Exynos 1280 olarak adlandırılabilecek Exynos 1200 yonga seti ve ayrıca 4.500 mAh elektrik pili bulunuyor. Elektronik kamera tarafında ise, makro çekimler ve ayrıca yoğunluk elektronik kamera sensörü için 5MP, 12MP ultra kapsamlı açılı kameranın ve 64MP önemli elektronik kamera bulunuyor. Selfie kamerası ise 32MP değerinde.. Yazılım programı tarafında Samsung Galaxy A53, Android 12 tabanında One UI 4 aracılığıyla geliyorken, 128 GB depolamaya yaratıcı ve ayrıca 8 GB RAM bulunuyor.

İlgili bir haberde, Vietnam’dan bir YouTuber, A53 5G’nin karton açılımını yayınladı ne olursa olsun. Kim da A53 5G’nin Vietnam’da satışa telefonda olduğu anlamına olay. Videodaki telefon mavi çok renkli sürüm olduğu görülüyor. Bununla hep birlikte {artık} Samsung amiral gemisi modellerinden bundan sonra da karton içerisinden suçlamak adaptörünü çıkardığı anlaşılıyor. Bunun sebebinin de Samsung’un çevrecilik ve ayrıca çevreye olan hassasiyet ilkelerinden dolayı olsa gerekir. Tabiki bir adet Type C kablosuyla hep birlikte sim kızağını montaj için sim iğnesi çıkıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A53 Tanıtılmadan Satışa Çıktı! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply